جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 22 ارديبهشت 1399     
رکسانا رازقیان اعلام کرد
منتظر بازگشت به رودخانه و پیگیری تمرین هستم

 به گزارش صنعت نیوز،ملی پوش اسلالوم گفت: بی صبرانه منتظر بازگشت به رودخانه ها و پیگیری تمرین با امید و نگاه مثبت به آینده در شرایط جدید هستم.

 رکسانا رازقیان افزود: بعد از مسابقات قهرمانی کشور سال ۹۸ و ثبت سریعترین زمان در مسابقه کایاک اسلالوم و کسب مقام اول، با توجه اینکه دعوت و پذیرش یک باشگاه اروپایی برای تمرین را داشتم، تصمیم گرفتم تمرین را با جدیت در اسپانیا و زیر نظر مربی تا زمان مسابقات قهرمانی جهان دنبال کنم.
 
وی ادامه داد: در این مسیر و تمرینی که در پیست های مطرح دنیا انجام دادم، پدرم به عنوان پشتیبان و حامی مالی حمایتم کرد و امیدوارم با کسب نتایج درخشان زحمات و حمایت هایش را جبران کنم.
 
رازقیان درباره حضورش در مسابقات جهانی بیان کرد: در مجموع نتایج مسابقات بین المللی در سال ۲۰۱۹ ، جایگاهم در رده بندی منتشر شده در آسیا ارتقا پیدا کرد و بعد از چین، ژاپن و اختلافی ناچیز با قزاقستان قرار گرفتم و به کسب سهمیه المپیک امیدوار شدم.
 
وی افزود: پس از آن برای تمرین و آمادگی بیشتر برای کسب سهمیه المپیک در فروردین ۹۹ در تایلند، بهمن ماه مجدد به باشگاه قایقرانی پو در فرانسه پیوستم و این شرایطی را برای من فراهم کرد که به همراه تیم فرانسه در پیست اسلالوم المپیکی ۲۰۲۴ در پاریس تمرین کوتاه مدتی را داشته باشم .درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: