جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 21 ارديبهشت 1399     
برای حضور در قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک
بانوان تکواندوکار از ۱۷ خرداد در اردو

 به گزارش صنعت نیوز،بانوان ملی پوش تکواندو برای حضور در ۲ رویداد قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک، از ۱۷ خرداد وارد اردو می‌شوند.

تیم ملی تکواندو بانوان اواسط اسفند پارسال قرار بود در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی بیروت شرکت کند، اما با توجه به شیوع کرونا این رقابت‌ها به تعویق افتاد. بعد از آن هم رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا که قرار بود اواخر فروردین برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.
 
در این مدت تکواندوکاران در خانه به تمرینات خود پرداختند تا آمادگی خود را از دست ندهند و کادر فنی تیم ملی هم از طریق فضای مجازی بر تمرینات ملی پوشان نظارت داشت.
 
حالا قرار است اردوی تیم ملی از ۱۷ خرداد با حضور همان نفرات در مرکز جهانی تکواندو واقع در این فدراسیون برپا شود.
 
ریحانه فولادی مربی تیم ملی تکواندو بانوان با تایید این خبر درگفتگوی تلفنی به خبرنگار ما گفت: نفرات دعوت شده به این اردو طبق فهرست مسابقات قهرمانی آسیا است و تمرینات تیم ملی تا مشخص شدن تاریخ مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک برگزار می‌شود.
 
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان:
وزن ۴۶- کیلوگرم: غزل سلطانی
وزن ۴۹- کیلوگرم: ناهید کیانی
وزن ۵۳- کیلوگرم: مهلا مومن زاده
وزن ۵۷- کیلوگرم: طیبه پارسا
وزن ۶۲- کیلوگرم: کیمیا همتی
وزن ۷۳+ کیلوگرم: زهرا پوراسماعیل
 
همچنین یلدا، ولی نژاد در وزن ۶۷- کیلوگرم و زینب اسماعیلی در وزن ۷۳- کیلوگرم که از مسابقات ۲۰۱۹ جام ریاست فدراسیون جهانی در جزیره کیش   مجوز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کرده اند، در مسابقات آسیایی حاضر می‌شوند.
 
قرار است برای نخستین بار رقابت‌های تیمی در بخش‌های مردان، بانوان و تیمی مشترک برگزار شود که ناهید کیانی، یلدا، ولی نژاد، زهرا پوراسماعیل، تینا مدانلو و نگار اسماعیلی در بخش تیمی، تینا مدانلو و کیمیا همتی هم در بخش مشترک انتخاب شده اند.
 
هدایت تیم ملی بانوان برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربیان تیم ملی است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: