جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 18 ارديبهشت 1399     
در پرونده شکایت برانکو
هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی‌کند

 به گزارش صنعت نیوز،سرپرست باشگاه پرسپولیس: هم اکنون هیچ پرونده‌ای در فیفا وجود ندارد که باشگاه پرسپولیس را تهدید کند.

مهدی رسول پناه در جمع خبرنگاران در خصوص اتفاقات روز‌های اخیر افزود: در ابتدا باید از امان الله مشاور رسانه‌ای سابق باشگاه به خاطر زحماتی که کشید تشکر کنم، اما او اخلاق حرفه‌ای را رعایت نکرد و باشگاه با وی برخورد کرد.
وی تصریح کرد: هیچ درگیری بین من و هاشمی به وجود نیامده و ما به همراه رغبتی جزو اعضای هیئت مدیره باشگاه بوده و همگی پیگیر امور قرارداد‌ها هستیم اختلاف سلیقه وجود دارد، اما همگی تلاش می‌کنیم امور باشگاه را اداره کنیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ناراحتی بازیکنان از اوضاع مالی تیم شان نیز گفت: از بازیکنان تشکر می‌کنم آن‌ها صبوری و مردانگی کردند و مشکلات را درک می‌کنند هیچ اختلافی بین بازیکنان وجود ندارد و اولین دریافتی از شرکت کارگزار را به بازیکنان پرداخت می‌کنیم.
وی درباره وضعیت بشار رسن تصریح کرد: امروز با او یک جلسه داشتیم و به دنبال این هستیم که با او هم قرارداد ببندیم.
رسول پناه درباره پرونده شکایت برانکو و همچنین وضعیت استوکس هم گفت: همین امروز حکم پرونده برانکو از فیفا ابلاغ شد و ۲۱ روز فرصت داریم تا لایحه‌ای تنظیم و اعتراض خود را به فیفا ارسال کنیم با اینکه رسانه‌ها می‌گویند زمان گذشته، اما این را بگویم که هیچ پرونده‌ای در فیفا ما را تهدید نمی‌کند مطمئن باشید. همچنین درباره استوکس هم مدیر حقوقی ما هم در حال شکایت است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: