جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 13 ارديبهشت 1399     
برای کسب نتیجه بهتر در رشته فلوربال
سیاست کاری مان را تغییر می‌دهیم

 به گزارش صنعت نیوز،رئیس انجمن فلوربال: از آنجا که رشته فلوربال به بازی‌های داخل سالن آسیا ۲۰۲۱ راه پیدا کرده است، باید سیاست کاری و برنامه‌های مان را تغییر دهیم.

رمضانعلی دَوَلو افزود: سالهاست فلوربال در ایران راه افتاده است و در ۱۸ استان تیم‌های فعال در رده‌های سنی مختلف داریم و در عرصه بین المللی هم حضوری فعال داشته ایم.
 
وی گفت: بازیکنان تیم ملی در بخش بانوان و آقایان با حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان تجارب خوبی به دست آورده اند، اما تاکنون موفق به کسب نتیجه نشده ایم.
 
رئیس انجمن فلوربال افزود: تیم ایران برای نخستین بار در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی چک با حضور ۹ تیم برگزار شد، شرکت کرد و سپس برای حضور در مسابقات آسیایی تیم ملی عازم ژاپن شد.
 
دَوَلو افزود: حضور بانوان تیم ملی فلوربال ایران در رقابت‌های کاپ آسیا که به میزبانی سنگاپور برگزار شد نشان از رشد و توسعه این رشته با استفاده از برنامه ریزی کلان در کشورمان دارد.
 
حضور پررنگ ۲ تابعیتی‌ها در تیم ملی
 
وی گفت: در میان اعضای تیم ملی فلوربال ۵ نفر ۲ تابعیتی هستند یعنی ایرانی الاصل و مقیم کشور‌های نروژ، فنلاند و سوئد هستند. آن‌ها هر زمان که رویدادی در پیش باشد در اردو‌های تیم ملی و مسابقات رسمی با پیراهن تیم ملی شرکت می‌کنند.
 
رییس انجمن فلوربال افزود: تاکنون مبنای کارمان توسعه این رشته در کشور بود، اما از این پس می‌خواهیم سیاست کاری مان را تاحدودی تغییر دهیم و به دنبال کسب نتیجه در آوردگاه‌های مختلف باشیم.
 
حامی مالی داریم
 
دَوَلو یادآورشد: خوشبختانه در اجرای برنامه‌ها مشکل مالی نداریم چرا این رشته در میان حامیان مالی جایگاه خوبی دارد و تاکنون هم بخش اعظم بودجه مربوط به اعزام‌های مان را حامیان مالی تیم ملی پرداخت کرده اند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: