جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 23 بهمن 1398     
نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان؛
شانس گروه بهمن و بانوان گرگان برای صعود به فینال

 به گزارش صنعت نیوز، تیم‌های بسکتبال بانوان گروه بهمن و بانوان شهر گرگان در خانه بهترین شانس را برای صعود به فینال لیگ برتر دارند.

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان هفته قبل در اصفهان و آبادان آغاز شد و دو تیم گروه بهمن و بانوان شهر گرگان موفق به شکست نامی نو و نفت آبادان در خانه حریفان شدند؛ نمایندگان تهران و گرگان با کسب برد خارج از خانه به یک برد دیگر برای صعود به فینال این فصل نیاز دارند و در دو مسابقه خانگی فرصت کسب این برد را خواهند داشت.
 
نامی نو اصفهان و نفت آبادان کار سختتری برای صعود به فینال دارند و باید در دو مسابقه به میزبانی حریفان پیروز شوند.
 
تیم نامی نو در مسابقه نخست نیمه نهایی عملکرد بهتری مقابل گروه بهمن داشت و تا کوارتر پایانی مقابل این تیم پیش بود؛ اما گروه بهمن در کوارتر پایانی نتیجه را تغییر داد و در نهایت ۷۹ بر ۷۲ برنده شد.
 
مژگان خدادادی ستاره نامی نو در این مسابقه بود؛ گلشید امیدیان و نگین رسولی هم بهترین‌های گروه بهمن بودند.
 
نفت آبادان در سوی دیگر نیمه نهایی با اختلاف بیشتری مقابل بانوان شهر گرگان شکست خورد؛ گرگانی‌ها با درخشش تینا عیسائیان با نتیجه ۹۴ بر ۷۲ نفت را شکست دادند.
 
هر دو مسابقه فردا از ساعت ۱۲ ظهر در تهران و گرگان آغاز می‌شود، گروه بهمن و گرگان در صورت پیروزی به فینال صعود می‌کنند؛ اما پیروزی نامی نو و نفت آبادان، تکلیف سری نیمه نهایی را به مسابقه سوم می‌کشاند، مسابقه سوم نیمه نهایی در صورت نیاز جمعه ۲۵ بهمن برگزار می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: