جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 23 بهمن 1398     
امداد رسانی به ۴۱۸ مورد توسط اورژانس گیلان

 خبرگزاری مهر: دکتر پیمان اسدی با اشاره به از صبح روز دوشنبه تا عصر سه شنبه مأموران اورژانس استان گیلان ۴۱۸ مورد امداد رسانی به شهروندان گیلانی و مسافران انجام شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۲۲ مورد مربوط به حوادث برفی شامل سرخوردگی‌ها، سقوط از سطح هم‌تراز، مسمومیت با منو کسید کربن بوده است.

وی به فوت دو نفر در این مأموریت‌ها اشاره کرد و گفت: یک مورد مربوط به مرد ۳۴ ساله‌ای بود که در حین برف‌روبی و سقوط از ساختمان در محل حادثه فوت شد.
 
دکتر اسدی ادامه داد: مورد دوم نوجوان ۱۸ ساله‌ای بود که به گفته شاهدان صحنه در اثر ریختن برف از سقف ساختمان دچار ایست قلبی تنفسی شد و به رغم تلاش نیروهای اورژانس و همکاران بیمارستان جان خود را از دست داد.
 
وی با اشاره به امداد رسانی و انتقال سه مادر باردار گرفتار در برف، تصریح کرد: مادر بارداری از روستایی در کلاچای به مراکز درمانی منتقل شد که با توجه به مسدود بودن مسیر بر اثر بارش برف این انتقال با کمک لودر و تراکتور شهرداری انجام شد.
 
رئیس اورژانس گیلان با بیان اینکه پس از رسیدن به محل حادثه اقدامات درمانی لازم درباره مادر ۲۵ ساله انجام و توسط فوریت‌های پزشکی رودسر به نزدیک ترین مرکز درمانی بیمارستان رامسر منتقل شد، ادامه داد: با توجه به بارش شدید برف و مسدود بودن اکثر خیابان‌های شهر مادر باردار ۳۵ ساله رودبنه ای نیز به بیمارستان پیروز لاهیجان منتقل شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: