جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 28 آبان 1398     
تامین زیرساخت‌های ریلی و جاده‌ای منتهی به معادن

 

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی از آمادگی این وزارتخانه برای تامین زیرساخت‌های ریلی و جاده‌ای منتهی به معادن خبر داد.

 

محمد اسلامی وزير راه و شهر سازي در این نشست که با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو برگزار شد، همچنین از افزایش بی سابقه تفاهم نامه‌های منعقد شده بین این وزارتخانه و ایمیدرو خبر داد.

وی گفت: وزارت راه و شهرسازی با هدف حمایت از حوزه معادن، آماده تامین زیرساخت‌های منتهی به معادن است.

 اسلامی افزود: در این زمینه امضا تفاهم نامه‌های متعدد با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گواه این مدعا است.

وزیر راه و شهرسازی تعداد تفاهم نامه‌های بین این وزارتخانه و ایمیدرو را طی سال جاری بی سابقه خواند و گفت: در سال جاری، برابر با کل سال‌های گذشته با ایمیدرو تفاهم نامه همکاری امضا کردیم و روند همکاری‌ها ادامه دارد.

در این نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز گفت: در بخش معادن و توسعه زیر ساخت‌های مرتبط، ظرفیت‌های همکاری بسیاری بین دو طرف وجود دارد که باید بیش از پیش فعال شود.

آقای رضا رحمانی افزود: تحقق اهداف انقلاب معدنی منوط به تامین زیر ساخت‌های اولیه از جمله راه‌های مواصلاتی، خطوط ریلی، بنادر مجهز و ... است.

وی گفت: در این راستا برنامه‌های مشترک و جامعی برای توسعه همکاری‌ها با وزارت راه و شهر سازی داریم که در حال عملیاتی شدن است.