جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 مهر 1398     
سیزدهمین جشنواره تولید کنندگان و مدیران جوان 25 آذر ماه برگزار می شود

 

به گزارش صنعت نیوز، سیزدهمین جشنواره تولید کنندگان و مدیران جوان و یازدهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت ،‌ معدن و تجارت ایران 25 آذر ماه سال جاری برگزار می شود .

 

دبیر جشنواره و رییس هیات امنای خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران در حاشیه جلسه شورای سیاستگذاری این جشنواره از جمله اهداف برگزاری این رویداد را شناسایی نسل جوان درحوزه تولید برشمرد و افزود : هر ساله حدود 40 تا 50 منتخب معرفی و تقدیر می شوند و از سال 86 تاکنون ، طی دوازده دوره برگزاری حدود 4 هزار واحد تولیدی مورد ارزیابی قرار گرفتند که نشان از پویایی و فعالیت نسل جوان پس از انقلاب دارد .

سید علی صدری افزود : مدیران جوان تا 40 سال سن در این جشنواره شرکت داده می شوند .

وی در ادامه محورهای همایش را حمایت از تولید داخلی و ملی ، حمایت از تولید کنندگان و کار آفرینان جوان و استارت آپها ، حمایت از شرکتهای دانش بنیان ، استفاده از راهکارها ، نظرات و پیشنهادات ارایه شده توسط میهمانان و کشف راهکارهای حمایتی درجهت تسهیل و کمک به حل مشکلات تولید کنندگان ایرانی عنوان کرد.

لازم به ذکر است این جشنواره 25 آذر ماه سال جاری در محل همایش های صدا و سیما و در سه بخش معرفی و تقدیراز مدیران نمونه ، چهره های ماندگار واحد های تولیدی و بخش خدمات برگزار می شود .