جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 21 مهر 1398     
اعزام تیم‌های بازرسی برای تشدید نظارت‌ها و کنترل قیمت‌ها در مرز بین المللی مهران

 

به گزارش صنعت نیوز، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و عضو هیات مدیره سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: مقیم شدن تیم های بازرسی اعزامی از مرکز استان توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهر مهران و افزایش نظارت ها، کنترل قیمت کالا و خدمات قابل عرضه به زائرین اربعین در مرز بین المللی مهران را تشدید کرده است.

 

"رضا کوثری" در جمع بازرسین سازمان صمت استان ایلام اظهار داشت: اقدامات و برنامه‌ریزی های مناسبی در راستای تنظیم بازار مسیرهای تردد زائرین و همچنین شهر مهران صورت گرفته است. وی اضافه کرد: اعزام و استقرار تیم های بازرسی در سطح شهرستان باعث افزایش خدمات رسانی مطلوب به زوار شده است.

 

او با اشاره به سامانه در دست اجرای ثبت اطلاعات کالاها ادامه داد: با راه اندازی سامانه جامع بانک اطلاعات کالا، فرایند ورود کالا، نگهداری در انبار و کلیه امور مرتبط با تنظیم بازار، سیستماتیک و مانتورینگ می شود که این امر موثر بودن بازرسی ها و هدفمند شدن نظارت ها را به همراه دارد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان حمایت در ادامه این جلسه به اهمیت چابک سازی ساختار اداری و ضرورت اجرای برنامه های اصلاحی برای کیفی سازی منابع انسانی پرداخت و خاطر نشان کرد: در ساختارهای مدیریت نوین، دخیل کردن همه کارکنان در تصمیم گیری ها و مشارکت دادن آنها در اجرای ماموریت های سازمانی، به خروجی های مثبت و کسب موفقیت ها زیادی منجر می شود.

 

کوثری به روند ارزیابی سطح کارایی بازرسین سازمان های صمت استان اشاره و خاطر نشان کرد: ملاک قرار دادن تخلفات کشف شده توسط بازرسین نمی تواند انعکاس دهنده زحمات آنان باشد بنابراین بایستی ارزیابی استان ها بر مبنای تعداد بازرسی و اجرای طرح های نظارتی انجام گیرد.

 

او در پایان تاکید کرد: کنترل بازار و حاکم شدن آرامش نسبی در ثبات قیمت ها، معیار مناسبی برای پایش عملکرد این حوزه است.