جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 31 شهريور 1398     
کشف 400مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس

به گزارش صنعت نیوز، رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 9شهریور ماه تا 29شهریور ماه سال جاری در مجموع 5 هزار و 103مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

 

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 400 مورد تخلف در این بازرسی ها خاطر نشان ساخت، در این رابطه 325 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع یک میلیاردو 767میلیون و 607 هزار و 595ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 304 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 101 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.