جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 26 شهريور 1398     
رشد سه رقمی استخراج از معادن روی ايميدرو

به گزارش صنعت نیوز، میزان استخراج و تولید شرکت‌های سرب و روی در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ افزایش یافت.

میزان استخراج و تولید شرکت‌های سرب و روی ایمیدرو (مهدی آباد، نخلک و انگوران) در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ افزایش یافت و در این میان معادن مهدی آباد و انگوران رشد سه رقمی ثبت کردند.مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد از ابتدای فروردین تا پایان مرداد، ۳۰۶ هزار و ۸۲۸ تن ماده معدنی استخراج کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۵۲ هزار و ۴۶۶ تن بود که ۴۸۵ درصد رشد نشان می‌دهد. این رقم در عین حال نسبت به برنامه (۱۰۰ هزار تن)، ۲۰۷ درصد رشد یافت.

مجتمع معدنی سرب و روی نخلک در ۵ ماهه نخست امسال، ۳ هزار و ۲۴۸ تن کنسانتره سرب تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۳ هزار و ۹۳ تن)، ۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین این شرکت در ۵ ماهه نخست امسال، ۲۷ هزار و ۸۸۳ تن ماده معدنی استخراج کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۶ هزار و ۴۲۴ تن بود که حاکی از افزایش ۶ درصدی است.

مجتمع سرب و روی انگوران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد امسال، ۳۸۹ هزار و ۸۹۵ تن ماده معدنی استخراج کرد. این رقم نسبت به برنامه تولید (۱۴۰ هزار تن)، ۱۷۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.

این مجتمع در ۵ ماهه نخست امسال، ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ تن ماده معدنی ارسال کرد که نسبت به برنامه (۱۴۰ هزار تن)، حاکی از رشد ۶۰ درصدی است.