جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 14 شهريور 1398     
تعامل بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و دانش محور در جهت رشد و ارتقای صنعتگران

به گزارش صنعت نیوز، معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: وظیفه خود می دانیم تا با تعامل بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و دانش محور زمینه رشد و ارتقای صنعتگران را فراهم کنیم و برای کمک به مدیریت و حل مسایل صاحبان صنایع گام برداریم.

 

اصغر مصاحب در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی بیان کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران رویکرد اقتصاد مقاومتی دارد و ظرفیت های مختلف تولیدی و کارآفرینی را برای صنعتگران و سرمایه گذاران صنعتی ایجاد کرده است.

 

او در ادامه افزود: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برای واحدهای صنعتی در حوزه صنایع کوچک برنامه های ویژه ای مانند عارضه یابی صنعتی، پیاده سازی پروژه های بهبود و ارایه مشاوره توسط نخبگان صنعتی و دانشگاهی دارد تا واحدهای صنعتی از تمام ظرفیت های کشور و ظرفیت خاص مناطق به خصوص برای مناطق روستایی بهترین بهره گیری را داشته باشد.

 

مصاحب با اشاره به امضای تفاهم نامه در این نشست آن را مثبت برشمرد و ادامه داد: همکاری های مطلوب شرکت استانی با دانشگاه فردوسی در جریان است که با امضای این تفاهم نامه، همکارها عمیق تر خواهد شد و یک هم افزایی مطلوبی ایجاد می شود که عامل های اصلی که واحدهای صنعتی، شرکت های دانش بنیان و دانشگاه هستند تاثیر گذاری آن را خواهند دید.

 

او عنوان کرد: وظیفه خود می دانیم تا با تعامل بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و دانش محور زمینه رشد و ارتقای صنعتگران را فراهم کنیم و برای کمک به مدیریت و حل مسایل صاحبان صنایع گام برداریم.

 

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ، افزود: اهداف این تفاهم نامه در جهت برقراری ارتباط منظم و سازمان یافته و بهره گیری از توانمندی های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، مشاوره ای و فناوری با محوریت تولید است.

 

مصاحب خاطرنشان کرد: مدت اعتبار این تفاهم نامه از زمان شروع همکاری مشترک سه سال سال بوده که مقرر شده بر اساس اعلام نیاز، ارایه خدمات مشاوره علمی و تخصصی در حوزه های مختلف موضوع تفاهم نامه، شناسایی و بکارگیری ظرفیت پژوهشی و تشکیل کار گروه ها و شبکه های پژوهشی مرتبط با موضوعات دیگر تفاهم نامه در حوزه تولید انجام شود.

 

گفتنی است که تفاهم نامه همکاری میان شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی با محوریت تولید و حمایت از ایده های نو و تأسیس شرکت های دانش بنیان با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، امضا شد.

 

در مراسم امضای این تفاهم نامه، مدیرعامل شرکت ساپکو، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و رییس دانشگاه فردوسی حضور داشتند.