جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 18 تير 1398     
همایش آشنایی با سازوکار ثبت و استفاده از اطلاعات صورت های مالی در رتبه بندی فعالان اقتصادی

به گزارش صنعت نیوز، همایش آشنایی با سازوکار ثبت و استفاده از اطلاعات صورت های مالی در رتبه بندی فعالان اقتصادی به همت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت امروز برگزار می شود.

 

در راستای راه اندازی «سامانه یکپارچه اعتبار سنجی و رتبه بندی اعتباری» موضوع بند (ت) ماده ۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین ماده ۴ آئین نامه اجرایی مواد ۵ و ۶ این قانون توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت، تبدیل صورت های مالی حسابرسی شده ‌‌به داده های کمی به عنوان یکی از زیرپروژه های این سامانه از سال گذشته با همکاری موثر وزارت امور اقتصادی و دارایی و واحدهای تابعه آن از طرف سامانه جامع اطلاعات صورت های مالی(جام) به انجام رسیده و هم اکنون به ثمر نشسته است که این امر نقش بسیار مهمی در ارتقای شفافیت، تسهیل تجارت و ایجاد درگاه واحد تجارت خواهد داشت.

 

بدین منظور با همکاری مشترک جامعه حسابداران رسمی، همایشی با دعوت از مدیران عامل مؤسسات حسابرسی و دیگر ذینفعان اصلی و با سخنرانی رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، رییس شورای عالی حسابداران رسمی ایران، رییس سازمان امور مالیاتی کشور و معاون فناوری های نوین بانک مرکزی برگزار خواهد شد.

 

این محل همایش امروز سه شنبه در سالن شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران (روبروی ساختمان اصلی سازمان توسعه تجارت ایران)برگزار خواهد شد.