جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 1 تير 1398     
اعلام برنامه‌های هفته المپیک

به گزارش صنعت نیوز، کمیته ملی المپیک برای آشنایی مردم با ارزش‌های المپیک برنامه‌های ویژه‌ای برای اقشار مختلف جامعه از فردا یکشنبه برگزار می‌کند.

 

همزمان با ۲۳ژوئن «روز المپیک» کمیته ملی المپیک کشورمان درنظر دارد این رویداد بزرگ و جهانی را همگام با تمام کمیته‌های ملی المپیک سراسر دنیا تحت عنوان «هفته المپیک» و با محوریت معرفی آئین المپیزم، موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک با برگزاری برنامه‌های متنوعی گرامی دارد.

برنامه‌های کمیته ملی المپیک در هفته المپیک به این شرح است:

یکشنبه ۲ تیر ویژه دانش آموزان دختر و پسر ۱۲ تا ۱۴ سال

شامل برنامه‌های متنوع از جمله آموزش المپیک، گفتگو با المپین و قهرمان آرش میر اسماعیلی، بازدید از موزه و فعالیت ورزشی است

دوشنبه ۳ تیر با عنوان روز محیط زیست کارگاه آموزشی ورزش و محیط زیست در پارک پردیسان ویژه نوجوانان توسط کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود.

همچنین در محل کمیته ملی المپیک برنامه‌های متنوعی از جمله آموزش المپیک، گفتگو با المپین و قهرمان آرش میر اسماعیلی، بازدید از موزه ملی ورزش و آکادمی ملی المپیک ویژه دانشجویان تربیت بدنی در صبح و همچنین ویژه مدیران آموزش و پرورش عصر همان روز برگزار می‌شود.

سه شنبه ۴ تیر کودکان جمعیت امام علی (ع) از آکادمی ملی المپیک، همچنین مدیران شهرداری از موزه ملی ورزش بازدید خواهند داشت و در محل کمیته ملی المپیک مراسمی با حضور پیشکسوتان ورزش برگزار خواهد شد.

چهارمین روز از هفته المپیک (چهارشنبه ۵ تیر) برنامه‌ای ویژه کودکان در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و در محل کمیته ملی المپیک نیز برای خبرنگاران برنامه‌های ویژه‌ای از جمله آموزش المپیک، کارگاه امنیت در فضای مجازی، کارگاه استارتاب‌های موفق حوزه خبرنگاران و بازدید از موزه ملی ورزش برگزار می‌شود.

در آخرین روز از هفته المپیک (پنج شنبه ۶ تیر) در سالن افراسیابی همایش جودو ویژه نونهالان و نوجوانان فدراسیون جودو برگزار می‌شود.