جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 28 ارديبهشت 1398     
فراخوان ثبت نام سومین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان بوشهر

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از انتشار فراخوان ثبت نام سومین دوره برگزاری انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سراسر این استان خبر داد.

 

سیدحسین حسینی محمدی با بیان این مطلب، افزود: این سازمان در نظر دارد در راستای اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی و مصوبه مورخ ۱۳۸۸/۷/۱۵ مجلس شورای اسلامی به استناد ماده ۲۱ آیین نامه اجرایی نسبت به برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان اقدام کند.

 

وی در این باره تصریح کرد: تمامی علاقمندان اعم از دانشگاهیان، طلاب و حوزویان، روحانیون معظم، بسیجیان، کارکنان و کارمندان دولت ، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دیگر اقشار جامعه می توانند جهت ثبت نام از 26 اردیبهشت تا 4 خردادماه به آدرس http://crpsmember.ir/default.aspx مراجعه کنند.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در خصوص شرایط عضویت داوطلبان در انجمن شهرستان، بیان کرد: تابعیت و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران، داشتن حداقل 18 سال سن، ثبت درخواست عضویت در سامانه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان به نشانی http://crpsmember.ir/default.aspx شرایط عضویت داوطلبان است.

 

حسینی محمدی در پایان تصریح کرد: متقاضیان پس از ثبت نام در این سامانه می توانند جهت عضویت در هیأت مدیره انجمن ها و کاندیداتوری در انتخابات به ادارات صنعت ، معدن و تجارت شهرستانهای محل سکونت خود مراجعه کنند .