جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 24 ارديبهشت 1398     
ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برای آموزش پرسنل

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی گفت : با اشاعه فرهنگ کتاب خوانی در بین پرسنل صندوق توسعه صنایع دریایی در پی آموزش دقیق آنها هستیم‌.

 

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی تصریح کرد : با توجه به اهمیت آموزش و همچنین جایگاه کتاب و فرهنگ کتاب خوانی مدتی است با اهتمام این صندوق گامهای موثری در این زمینه برداشته شده است.

عبدالمجید رضوانی افزود : ارتقای دانش و معلومات نیروی انسانی از مهمترین فاکتورهای موفقیت هر مجموعه ‏ای است و از زمان ورود به صندوق توسعه صنایع دریایی این امر همواره جزء دغدغه ‏های فکری این مدیریت بوده است و در سال گذشته با دعوت از اساتید مختلفی همچون دکتر مولوی، دکتر معظمی گودرزی، دکتر بستان، دکتر طباطبایی، دکتر رحمانی، استاد پویان و اساتید دیگر به مجموعه در قالب کلاس‏های فشرده و یا دوره ‏های مدت‌دار در زمینه‏ های مختلف نسبت به آموزش پرسنل اقدام شده است.

وی اضافه کرد : در گام بعدی نیز به منظور مشارکت بیشتر پرسنل، کتابهای‌ مختلفی در بین آنها توزیع و مقرر شد در جلسات همگانی هفتگی پرسنل ضمن تشریح کتاب‏ها برداشت شخصی خویش از این کتابها را برای سایرین عنوان نمایند که با این کار ضمن ترویج فرهنگ کتاب‏خوانی، معلومات افراد نیز به اشتراک گذاشته می‌شود.

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی اضافه کرد : این صندوق قصد دارد این حرکت را به‌ صورت پویا ادامه دهد و امید است با تداوم این حرکت ضمن ارتقاء دانش پرسنل شاغل در صندوق توسعه صنایع دریایی، شاهد بهره‏ وری بیشتر آنها در انجام وظایف محوله باشیم.