جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 17 ارديبهشت 1398     
تعامل سازنده با اصحاب رسانه برای بیان واقعیت‌ها در شرایط جنگ اقتصادی

به گزارش صنعت نیوز، در دیدار روز گذشته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت با مدیران مسئول برخی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها بر شروع جنگ روانی تمام عیار در کنار جنگ اقتصادی ایجاد شده توسط دشمنان تاکید شد.

انواری در ادامه افزود: اکنون که در این شرایط خاص هستیم متاسفانه از داخل کشور نیز همراهی‌هایی در جهت دامن زدن بر جنگ اقتصادی آغاز شده، صورت می‌گیرد.


وی تاکید کرد: بنا به دستور مقام عالی وزارت، تمامی مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت شبانه‌روزی و با جدیت مضاعف پیگری رفع مشکلات موجود و دفع جنگ روانی گسترده‌ی ایجاد شده هستند، چون دفع این مهم خود کمک بسزایی در جهت مدیریت بهتر بازار خواهد داشت.


رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه تلاش در جهت گسترش فضای رقابتی سالم در میان اصناف و بازاریان شریف کشور خبر داد و گفت: افرادی هستند که بصورت خودجوش و مردمی در جهت مبارزه با خبرسازی‌های دلالان و سودجویان برآمدند که کمک بسزایی برای ما خواهد بود و در حقیقت مردم باید کمک رسان اصلی وزارتخانه در جهت دفع جنگ روانی ایجاد شده در بازار برای کسب منفعت عده از افراد خاص و فرصت طلب و همچنین فشار بر عامه‌ی مردم باشند.

انواری در پایان از تلاش اصحاب رسانه در جهت بیان واقعیت‌ها در شرایط جنگ روانی ایجاد شده در جهت ضربه زدن به اقتصاد و مردم تقدیر و تشکر داشت و اظهار امیدواری کرد با همیاری مردم بتوان دست دلالان و سودجویان را از بازار کوتاه کرد.

وی ادامه داد:در این راستا نشست‌های خبری وزارت صنعت، معدن و تجارت در دست برنامه‌ریزی است تا بصورت مداوم تعامل میان مردم عزیز، اصحاب رسانه و مدیران وزارت صمت صورت پذیرد.