جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 24 فروردين 1398     
برگزاری منظم اردوها باعث پیشرفت بازیکنان شده است

به گزارش صنعت نیوز، سرمربی تیم ملی هاکی بانوان: برگزاری منظم اردو‌ها شرایط خوبی برای بازیکنان ایجاد کرده و امیدواریم برای کسب نتایج مورد نظر بیشتر شده است

نیلوفر عبدی  افزود: ۲۴ بازیکن از ۱۱ استان به دومین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شده اند و این در حالیست که در دور قبل ۳۲ بازیکن در اردو حضور داشتند. با توجه به پارامتر‌های مورد نظر کادر فنی در این مرحله تعداد بازیکنان کمتر شد و هرچه به زمان اعزام نزدیک‌تر می‌شویم بطور حتم تعداد بازیکنان حاضر در اردو کمتر می‌شود و بازیکنان بیشتری خط می‌خورند.
وی گفت: تفاوت اردوی دوم با اردوی قبلی به تعداد بازیکنان مربوط می‌شود. در این مرحله تعداد بازیکنان کمتر شده است و بازیکنانی که شرایط بهتری دارند در این مرحله به فعالیت و تمرین می‌پردازند. بطور حتم با نزدیک شدن زمان اعزام کیفیت اردو‌ها بالاتر می‌رود و همین شرایط را برای بازیکنانی که قصد دارند در ترکیب ثابت تیم قرار بگیرند سخت‌تر می‌کند.
عبدی افزود: برگزاری منظم اردو‌ها از نکات بسیار مهمی است که باید به آن اشاره کنم. بانوان در حدود ۷ سال است که اعزام نداشته اند و برگزاری منظم اردو‌ها باعث می‌شود بازیکنان به آن سطح از آمادگی که مورد نظرمان است دست یابند. اگر اردو‌های تیم ملی طبق برنامه و از روی نظم برگزار نشوند برنامه ریزی‌ها بر هم می‌خورند و کیفیت کار پائین می‌آید. از رئیس و دبیر فدراسیون تشکر می‌کنم که در این خصوص با حساسیت پیش می‌روند و امکان برگزاری منظم اردو‌ها را فراهم می‌کنند.
وی گفت: تا زمان اعزام ۶ اردو در نظر گرفته ایم و با توجه به پتانسیل بسیار خوبی که از بازیکنان سراغ دارم فکر می‌کنم بتوانیم در مسابقات داخل سالن آسیا موفق به کسب نتیجه مورد نظر شویم.
مسابقات هاکی داخل سالن آسیا ۲۴ تیر در تایلند برگزار می‌شود.