جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 8 فروردين 1398     
مربی سایپا: تیم کاملی در اختیار نداریم

به گزارش صنعت نیوز، مربی تیم فوتبال ساپیا گفت: در بازی مقابل نساجی چند بازیکن اصلی خود را در نداریم که این نفرات در واقع یک تیم کامل هستند.

 محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران افزود: برای سیل‌های اخیر به مردم ایران تسلیت می‌گویم. با همکاری و همدلی همدیگر این مصیبت بزرگ را رد می‌کنیم.
 
وی گفت: در بازی قبلی داور، تیم ما را قلع و قمع کرد. بازیکن سه کارته و مصدوم زیادی داریم. داور خواسته یا ناخواسته تیم ما را بهم ریخت، اما بازیکنان مستعد زیادی داریم.
 
مربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: فردا برای برد به زمین خواهیم رفت. مطمئن هستیم که جوانان ما می‌توانند جا پای بزرگان بگذارند. این بازیکنان آینده فوتبال هستند و می‌توانند جایگزین بزرگان فوتبال کشورمان شوند.
 
محمد دایی گفت: بازی قبلی پنج تا ۶ مصدوم داشتیم و برخی بازیکنان ما هم در آستانه محرومیت بودند که نمی‌دانم داور با چه حساب و کتابی به همان نفرات کارت زرد داد و آن‌ها محروم شدند.
 
وی افزود: در بازی فردا خالدی، عباسیان، سارفود و اسدی، سلطانی‌مهر، رضاوند و چند بازیکن دیگر را نداریم. در واقع یک تیم کامل را در اختیار نداریم.
 
مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص وضعیت مالی این تیم گفت: خوشبختانه مبلغی به بچه‌ها پرداخت شده و وضعیت بازیکنان و تیم کمی بهتر شده است. خوشحال می‌شوم همه باشگاه‌ها وضعیت خوبی داشته باشند.
 
وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم پولی که در فوتبال خرج می‌شود، پول زیادی باشد. چون این پول خرج شادی و نشاط مردم در جامعه می‌شود. هر چند همه تیم‌ها از لحاظ مالی شرایط خوبی ندارند، اما امیدوارم وضعیت همه تیم‌ها بهتر شود و بتوانند شرایط خوبی داشته باشند.