جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 15 بهمن 1397     
با کیانوش رستمی مشکلی ندارم

به گزارش صنعت نیوز، تمریناتم را در اردو طبق برنامه دنبال می‌کنم تا بتوانم به شرایط ایده آل برسم، هم اکنون مشکلی با کیانوش رستمی ندارم

 سهراب مرادی در حاشیه تمرین تیم ملی وزنه برداری گفت: از ناحیه کمر آسیب‌دیدگی دارم و جلوتر بروم شرایطم بهتر می‌شود. پزشکان و فدراسیون هم پیگیر درمان من هستند. هنوز تمرینات پر فشارم را شروع نکرده ام و سبک تمرین می‌کنم. وزنه برداری رشته رکوردی است و رکورد‌ها مشخص می‌کند چه کسی المپیک می‌رود من هم تمام تمرکزم روی تمرینات است و اینکه آسیب نبینم.
مرادی در مورد رقابت خود با کیانوش رستمی افزود: در دسته ۹۶ کیلوگرم بجز از کیانوش رستمی، وزنه بردار چین بلاروس و قطر هم هستند و رقبای زیادی دارم و همه دنبال این هستند مدال المپیک این وزن را بگیرم.
او در پاسخ به این پرسش که کیانوش رستمی بعد از انجام تست دوپینگ مطلبی کنایه دار گفت: در این مورد نظر خاصی ندارم. چند ماه در اردو بودم و در مسابقات بزرگسالان جهان و بازی‌های آسیایی شرکت کردم و آزمایش دوپینگ هم دادم. در ادامه ۲ ماه استراحت کردم. اکنون هم مشکلی نیست و همه چیز خوب پیش می‌رود.
مرادی درباره خانه‌ای که از او پس گرفته شد، افزود: دیگر نمی‌خواهم راجع به این موضوع صحبت کنم. این مسئله برایم منتفی است. آن‌ها جایزه دادند و بعد پس گرفتند تا جلوی تلویزیون نمایش دهند.
قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک در مورد پاداشی که تیم ملی فوتبال داده شد و حاشیه‌های زیادی را ایجاد کرد، گفت: من سر رشته‌ای در فوتبال ندارم و درگیر تمرین و درمان آسیب دیدگی هستم.