جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 15 بهمن 1397     
پیروزی های انقلاب را باید پای مردم نوشت

به گزارش صنعت نیوز،  سردار غیب پرور : هیچ مسئولی حق ندارد دستاوردهای انقلاب را پای خود بنویسد ، این دستاوردها را مدیون مردم هستیم.

 

 سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امروز ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام دهه فجر، پیروزی های انقلاب را دستاورد مردم دانست.
سردار غیب پرور با بیان اینکه تداوم انقلاب در گرو حضور مردم در صحنه است، افزود: تفاوت انقلاب ما با انقلاب های دیگر در مردمی بودن آن است و حضور مردم تضمین تداوم آن است، به همین دلیل فشار اقتصادی و تنگناها در ارده مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن بی اثر است.
وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان مازندران که در خان طومان به شهادت رسیدند، اضافه کرد: در ابتدای جنگ بنی صدر رسما اعلام کرد که جنگ وظیفه ارتش است و نیازی به حضور مردم نیست؛ اما امام خمینی (ره) مخالف این نظریه بود و بعد از عزل بنی صدر مردم در جبهه ها حضور یافتند که فتوحات ما در جنگ از همان زمان آغاز شد.
سردار غیب پرور ضمن اشاره به رویکرد جدید بسیج در خدمت به مردم عنوان کرد: امروز خط مقدم ما در بسیج، معیشت مردم است، مردمی که همیشه پای انقلاب بوده و هستند. ای کاش مسئولین که من هم جزو آنها هستم تکانی به خود بدهند و گرانی ها و نابسامانی های اقتصادی را حل کنند تا مردم برای مسائلی همانند خودرو سرگردان نشوند.