جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 14 بهمن 1397     
کمک ۲۷ میلیارد تومانی وزارت ورزش به فوتبال

به گزارش صنعت نیوز، از ابتدای امسال، ۲۷ میلیارد تومان و چهار و نیم میلیون دلار ارز به فدراسیون فوتبال پرداخت کردیم

 محمدرضا داورزنی افزود: با پیشنهاد وزیر ورزش و جوانان و موافقت معاون اول رییس جمهور یازده میلیارد تومان فقط برای تامین هزینه‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌ها اختصاص یافت. وزارتخانه پاداش تیم ملی را در صورت قهرمانی در جام ملت‌ها تامین کرده بود. آنچه مربوط به وزارتخانه بوده انجام شده است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش گفت: به پیشنهاد وزیر ورزش وجوانان و موافقت معاون اول رییس جمهوری یازده میلیارد تومان در سه مرحله (دو و نیم، پنج و سه و نیم میلیارد) در دو ماه جهت تامین هزینه‌های تدارکاتی و پشتیبانی و آماده سازی تیم ملی وهمچنین پاداش ورزشکاران در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت، که تا اینجای کار هر آنچه که مربوط به وزارتخانه بوده تمام و کمال انجام شده است.
داورزنی ادامه داد: با توجه به آمادگی تیم و اینکه تیم ۸ سال در اختیار سرمربی و کادر فنی گران‌قیمت خود بود، انتظار مردم، قهرمانی این تیم در جام ملت‌ها بود و ما پیش بینی پاداش این موفقیت را داشتیم تا در صورت قهرمانی بلافاصله پرداخت شود.
معاون قهرمانی وزیر ورزش گفت: از نظر ارزی هم از ابتدای امسال تا اوایل مهر ارز مورد نیاز تیم ملی و فدراسیون فوتبال با نرخ چهار هزار و دویست تومان و از مهر تاکنون ارز یورو با نرخ بازار ثانویه و در مجموع به میزان چهار و نیم میلیون دلار در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.
داورزنی در خصوص نتایج تیم ملی در جام ملت‌های آسیا افزود: درباره عملکرد تیم ملی و مسائل فنی، باید فدراسیون پاسخگو باشد و قطعا به زودی این کار را انجام خواهد داد.
وی گفت: برای آینده تیم ملی بهتر است فدراسیون ابتدا اهداف و برنامه‌های خود را تا جام جهانی و جام ملت‌های پیش رو تبیین و براساس آن گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی را شناسایی و پس از رسیدن به جمع بندی معرفی کند. قطعا وزارت از این فرایند تیم ملی و سرمربی معرفی شده همچون گذشته حمایت خواهد کرد.