جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 10 بهمن 1397     
ساماندهی ۳۰۰ دستفروش

به گزارش صنعت نیوز، بساط گستران پایانه آزادی از دهم بهمن ماه در ۳۰۰ غرفه مسقف شده امرار معاش می‌کنند.

 علیرضا علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه، با یادآوری این که نگاه شهرداری به دستفروشان، عاری از برخورد‌های قهری است از استقرار و ساماندهی بساط گستران واجد شرایط در محدوده پایانه آزادی خبر داد.
رضا سعید رضایی رئیس اداره ساماندهی منطقه در تشریح اجرای طرح ساماندهی بساط گستران گفت:: پایانه آزادی شاهراه ورودی غرب تهران است و با توجه به ایجاد مشکلات تردد در معابر عمومی، بروز آسیب‌های اجتماعی، مختل شدن کارکرد خطوط بی آر تی و وسایل نقلیه، طرح ساماندهی بساط گستران اجرا شد تا امکان تسهیل تردد شهروندان فراهم شود.
وی افزود: براساس تشخیص خسروآبادی شهردار منطقه و طی مطالعات، بررسی میدانی و تحقیقات سه ماهه، زیرساخت‌های لازم برای پالایش و ساماندهی بساط گستران با ثبت نام دوهفته‌ای دستفروشان و دو هفته پالایش و احراز صلاحیت آنان، اخذ حکم قضایی و ایجاد غرفه‌های مناسب سازی شده و مسقف، در روز هشتم بهمن ماه ۹۷ موفق شدیم تا با همکاری دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۵ و نیروی انتظامی، کارت بساط گستران ثبت نام و احراز صلاحیت شده را توزیع و آن‌ها را در محل‌های تعیین شده مستقر کنیم.
از امروز فعالیت دستفروشان خارج از غرفه ها، در پایانه آزادی غیرمجاز بوده و اداره انضباط شهری و ساماندهی منطقه ۵، به افراد متفرقه اجازه فعالیت نخواهد داد.