جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 7 بهمن 1397     
ایران شایسته قهرمانی است

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس فوتبال گفت: تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات به خوبی نشان داد که شایسته قهرمانی در قاره کهن است.

میرشاد ماجدی  افزود: برای این که بتوانیم در بازی حساس مقابل ژاپن برنده شویم باید نظم تیمی حریف را از بین ببریم. در این دوره از مسابقات نه تنها ژاپن بلکه همه رقبا در برابر ایران محکوم به باخت هستند چرا تیم ما از نظر فنی و تکنیکی یک سر و گردن از همه بالاتر است و ما توانایی قهرمان شدن را داریم.
وی گفت: فوتبال ژاپن برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ برنامه ریزی کرده است و به همین علت اقدام به جوانگرایی کرده و آن‌ها به امارات آمده اند تا کسب تجربه داشته باشند پس این مسابقه بهترین فرصت است که بازیکنان ایران از کم تجربگی آن‌ها برای رسیدن به برد استفاده کنند.
کارشناس افزود: نقطه قوت ژاپنی‌ها صبر، ثبات و انضباط تیمی آن هاست و نقطه ضعف شان هم جوانی و کم تجربگی است اگر شاگردان کی روش بتوانند در این دیدار به خوبی نظم تیمی حریف را از بین ببرند به خوبی موفق به برد خواهند شد، نوع بازی آن‌ها با فوتبالیست‌های خلاق ایران تفاوت‌های زیادی دارد.
ماجدی گفت: در طول رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نشان دادیم که در برنامه‌های تاکتیکی، سرعت و تکنیک از همه رقباء بالاتریم، ملی پوشان ایران عیار خود را در برابر تیم‌های قطر و عمان به خوبی نشان دادند و آن‌ها شایسته قهرمانی هستند.