جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 6 بهمن 1397     
تمرین بوکسورها در آکادمی ملی المپیک

به گزارش صنعت نیوز، ورزشکاران حاضر در دومین مرحله از اردوهای آمادگی تیم ملی بوکس، تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک دنبال کردند.

 نخستین مرحله از اردوهای آمادگی تیم ملی بوکس که متشکل از 50 بوکسور برتر مسابقات قهرمانی کشور بود، پس از برگزاری مسابقات انتخابی و درون اردویی 25 دی‌ به پایان رسید.
بعد از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس 24 بوکسور جواز حضور در دومین مرحله از اردوها را بدست آوردند. دعوت‌شدگان به اردوهای آمادگی تیم ملی امروز و زیر نظر اعضای کادرفنی تمریناتشان را دنبال کردند. این مرحله از اردو 16 بهمن به پایان می رسد.

پس از پیشنهاداتی که از سوی برخی کشورها به منظور حضور تیم ملی در اردوهای مشترک و تورنمنت‌های چند جانبه به تشخیص مسئولان فدراسیون تیم ملی، 16 بهمن‌ با 9 بوکسور در تورنمنت بین‌المللی مجارستان شرکت خواهد کرد.

امید احمدی‌صفا در وزن ۵۲ کیلوگرم، رضا سلیمانی‌فر در وزن ۵۶ کیلوگرم، اشکان رضایی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مسلم مقصودی در وزن ۶۴ کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن ۷۵ کیلوگرم، مبین کهرزاده در وزن ۸۱ کیلوگرم، طوفان شریفی در وزن ۹۱ کیلوگرم و ایمان رمضان‌پور در وزن 91+ کیلوگرم ورزشکاران اعزامی به این رقابت‌ها هستند.
مسابقات بوکس قهرمانی آسیا که انتخابی المپیک هم محسوب می شود 28 فروردین 98 در چین برگزار می شود.