جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 14 آذر 1397     
حمید زارع بهتاش مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران شد

به گزارش صنعت نیوز، در حکمی از سوی علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حمید زارع بهتاش به عنوان مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران منصوب شد.
 

 متن علی اصغر مونسان خطاب به زارع بهتاش به شرح زیر است:

« نظر به تعهد و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور رییس سازمان در امور ایثارگران» منصوب می شوید. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ و حراست از آثار و پیام شهیدان و ایثارگران و بزرگداشت مقام آنان، زمینه سازی و برنامه ریزی برای اجرای مصوبات، آیین نامه ها و دستور العمل های ابلاغی در امور ایثارگران، نظارت و ارزیابی در راستای خدمات شایسته با حفظ عزت و کرامت به کارکنان شاهد و ایثارگر در جهت ارتقای وضعیت آموزشی، فرهنگی، و رفاهی، زمینه سازی برای مشارکت فعالانه کارکنان در عرصه های علمی، فرهنگی، پژوهشی، تحقیقاتی و اجتماعی ایثارگران از جمله وظایفی است که انتظار می رود؛ با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره گیری از توان صاحبنظران و کارشناسان در راستای اهداف و ماًموریت های سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از ذرگاه حق خواستارم».