جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 10 آذر 1397     
اعزام ۲ اسکواش باز به رقابت‌های آسیایی

به گزارش صنعت نیوز، سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان از ۲ سهمیه بانوان در رقابت‌های قهرمانی آسیا خبر داد.

فاطمه سادات حیدری درباره رقابت‌های اسکواش جایزه بزرگ تهران گفت: مسابقات هیجان انگیزی بعد از بازی‌های آسیایی جاکارتا در تهران برگزار شد که ورزشکاران رقابت نزدیکی با هم داشتند، این موضوع نشان می‌دهد که اسکواش در کشور رشد کرده است.
وی افزود: در واقع بعد از بازی‌های آسیایی جاکارتا ورزشکاران با حضور در رقابت‌های جایزه بزرگ، در شرایط مسابقه قرار گرفتند و من هم با حضور در سالن مسابقات اسکواش بازان را زیرنظر گرفتم، چون نتایج آن در انتخابی تیم ملی تاثیرگذار است.
سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان با اشاره به رقابت‌های قهرمانی آسیا در سال آینده گفت: رقابت‌های انفرادی قهرمانی آسیا در اردیبهشت سال آینده پیش رو داریم. برای این مسابقات ۲ سهمیه داریم و شاید تعداد آن بیشتر شود. حضور ملی پوشان و پنج نفر اول رنکینگ کشوری در رقابت‌های جایزه بزرگ کار ما را برای انتخابی‌ها راحت کرد.
وی ادامه داد: برترین‌های اسکواش کشور به اردو‌ها و رقابت‌های انتخابی تیم ملی دعوت می‌شوند و در اردو هم تعداد نفرات کم می‌شود، اما تا اسفند ماه تکلیف نفرات اعزامی به آسیا مشخص خواهد شد.
حیدری به برگزاری اردو‌های تدارکاتی اسکواش بازان اشاره کرده و گفت: ماه آینده تکلیف اردونشینان تیم ملی مشخص می‌شود، سپس اردوی تیم ملی از بهمن ماه برپا خواهد شد. اردوی تیم‌های زیر ۱۳ سال، زیر ۱۵ سال، زیر ۱۷ سال و زیر ۱۹ سال هم به صورت یک دوره در هر ماه، از آذر تا اسفند امسال برگزار می‌شود.