جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 24 آبان 1397     
سومین برنز ایران از آن ابراهیمی شد

به گزارش صنعت نیوز، نماینده وزن ۸۲ کیلوگرم ایران سومین مدال برنز تیم ملی کشتی فرنگی رقابت‌های جهانی زیر ۲۳ سال از آن خود کرد.

 در ادامه رقابت‌های ۵ وزن دوم و پایانی کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در رومانی ، مهدی ابراهیمی نماینده وزن ۸۲ کیلوگرم در دیدار رده‌بندی و برای کسب مدال برنز مقابل محمود احمد از مصر به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید و سومین مدال برنز ایران در این رقابت‌ها را از آن خود کرد .
ابراهیمی پیش از این و در جریان رقابت‌های مقدماتی وزن ۸۲ کیلوگرم در مبارزه نخست خود برابر داوید لوسونزی از مجارستان با نتیجه ۹ بر ۴ به برتری رسید .
وی در دومین مبارزه و در مرحله یک هشتم نهایی برهان آکبوداک قهرمان امیدهای سال ۲۰۱۷ جهان از ترکیه ۲ بر ۲ شکست داد و به یک چهارم نهایی رسید.
ابراهیمی برای رسیدن به نیمه نهایی به مصاف نیکو اوجوگ از رومانی رفت و با ضربه فنی شکست خورد و با توجه به فینالیست شدن حریفش راهی گروه بازنده‌ها شد و در این مرحله مقابل تورگونیان از ارمنستان با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد و به دیدار رده‌بندی رسید .
آخرین نماینده ایران در این رقابت‌ها ، علی‌اکبر حیدری در وزن ۹۷ کیلوگرم است که برای کسب مدال برنز جهان تا دقایقی دیگر به مصاف اورخان نوریف از آذربایجان می‌رود .