جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 10 آبان 1397     
دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت فینال

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هزار تا دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت فینال خواهیم داشت.

 حمیدرضا گرشاسبی جلسه با وزیر ورزش را از لحاظ روحی و روانی بسیار برای تیم مثبت دانست و افزود: خوشبختانه جلسه‌ای که با وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی و کاپیتان تیم برگزار شد، بسیار روحیه بخش و امیدوار کننده بود و هم برانکو و هم حسینی از اعلام حمایت همه جانبه وزیر ورزش و جوانان بسیار خوشحال شدند.
وی گفت: خوشبختانه تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوب و با نشاطی را برگزار کرده و می‌کند و تمام برنامه ریزی‌ها و اردو‌ها مرتب و منظم در حال برگزاری است. پنجشنبه و جمعه تیم تمرینات خود را در زمینی که کاشیما در اختیار قرار می‌دهد برگزار می‌کند ضمن اینکه جمعه در زمین اصلی مسابقه، تمرین خواهیم کرد تا برای بازی شنبه با آمادگی کامل به مصاف حریف ژاپنی برویم و به امید خدا بتوانیم دل ملت ایران و هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.
گرشاسبی افزود: ۱۳ آبان پرسپولیس ساعت ۵ صبح ژاپن را به مقصد دبی ترک خواهد کرد و ۳ روز در دبی اردو خواهد داشت و ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه ۱۶ آبان دبی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد تا با یک آمادگی کامل و روحیه مضاعف به مصاف کاشیما در بازی برگشت فینال در ورزشگاه آزادی برویم.
وی ادامه داد: با اطلاعاتی که در جلسه با نمایندگان تیم کاشیما آنتلرز ژاپن کسب کردیم، تاکنون ۶۰۰ بلیت به تماشاگران ایرانی فروخته شده است و قطعاً بیش از هزار تا دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت این مرحله خواهیم داشت.
مدیرعامل پرسپولیس گفت: در جلسه با وزیر ورزش یکسری از نگرانی‌ها و مشکلات مثل آماده سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی از تیم ژاپنی مطرح شد که وزیر ورزش و جوانان دستور همکاری و رفع همه موانع و مشکلات را دادند.
وی ادامه داد: همچنین بنده گزارشی از نحوه آماده سازی تیم و مسائل و موانع و مشکلاتی که سر راه پرسپولیس برای رسیدن به این مرحله بود ارائه کردم و همچنین برانکو نکات فنی هم ارائه کرد. در کل نتیجه جلسه با وزیر ورزش وجوانان از لحاظ روحی و روانی بسیار برای تیم مثبت بود.
گرشاسبی افزود: حمایت وزیر ورزش و جوانان توسط خود بنده، سرمربی و همچنین کاپیتان پرسپولیس به اطلاع همه اعضای تیم رسید و موجب افزایش روحیه و دلگرمی تیم شده است. امیدوارم بتوانیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت فینال بر حریف ژاپنی غلبه کنیم و برای نخستین بار جام قهرمانان فوتبال آسیا را برای پرسپولیس و مردم خوب ایران به ارمغان بیاوریم.
بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا شنبه ۱۲ آبان ساعت ۹:۳۰ دقیقه به وقت ایران بین تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس ایران در ورزشگاه کاشیما برگزار خواهد شد.