جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 14 مهر 1397     
امنیت مهمترین سرمایه اجتماعی است

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه امنیت یکی از مهمترین سرمایه‌های اجتماعی است، گفت: در این هفته باید ارتباط بین نیروی انتظامی و مردم بیشتر شود تا امنیت هم به خوبی برقرار شود.

 سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ در برنامه عطر عاشقی که در ستاد فرمان هی تهران بزرگ برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته ناجا اظهار داشت: در این فرصت باید به مردم بگوییم به عنوان خادمین مردم چه کاری انجام دادیم و برای برقراری امنیت در یک سال اینده چه برنامه‌هایی داریم.
سردار رحیمی افزود: امنیت زیر ساخت همه حوزه‌هاست و اگر این زیر بنا و بستر فراهم نشود در بخش‌های مختلف دوچار مشکل خواهیم شد.
وی ادامه داد: اگر در حوزه منطقه و بین المللی حرفی برای گفتن داریم به برکت خون شهدا و امنیت در داخل کشور است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه نیروهای ناجا برای برقراری امنیت در مرزها گرفته تا در درون شهرهاحضور دارند، گفت: کار کردن در ناجا یک عبادت است و نیروهای ناجا برای برقراری امنیت جان خود را فدای ملت می‌کنند.
سردار رحیمی در ادامه با بیان اینکه همه ما باید بدانیم اگر در امنیت، ارامش و اسایش زندگی می‌کنیم به برکت خون شهداست، گفت: مدیون شهدا و خانواده آن‌ها هستیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان خاطره‌ای از شهید بهرام اریا فر از شهدای ناجا افزود: این شهید والامقام پس از شهادت در افتاب سوزان، پیکرش مانده بود و وقتی که توانستیم به پیگیر این شهید بزرگوار برسیم رو به قبله چند خط وصیت نوشته و به شهادت رسیده بود.
وی ادامه داد: امروز و در اولین روز هفته ناجا با شهدا عهد می‌بندیم تا جان در بدن داریم از آرمان‌های شهدا با تمام وجود دفاع خواهیم کرد و به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم آمد.