جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 27 شهريور 1397     
2 پیروزی و 2 شکست فرنگی کاران ایران

به گزارش صنعت نیوز، مدعیان پنج وزن دوم کشتی فرنگی در رقابتهای قهرمانی جوانان به میدان رفتند و نمایندگان کشورمان 2 شکست و 2 پیروزی کسب کردند.

 مسابقات مدعیان پنج وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از ظهر امروز در اسلواکی دنبال شد و فرنگی کاران 5 وزن دوم به مصاف هم رفتند که نمایندگان ایران در اوزان مختلف موفق به کسب 2 پیروزی و 2 شکست شدند.

نتایج فرنگی‌کاران کشورمان در مصاف با حریفان به این شرح است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نجاتی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ایلیف از بلغارستان می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و آلمان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم یوسف حسینوند در دور نخست به مصاف بخشیلوف از ازبکستان رفت و با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد. وی برای ادامه کار در گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن این حریف ازبک باشد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول با حسین اف از ازبکستان کشتی گرفت و توانست با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شود. وی در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران الجزایر و کرواسی می رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم حسین فروزنده در مبارزه نخست به مصاف کیم از کره جنوبی رفت و با نتیجه ۸ بر ۳ از سد این حریف گذشت. وی در دور دوم با برنده نمایندگان صربستان و هند کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم وحید دادخواه در دور اول در مقابل ساوولاینن از فنلاند با نتیجه ۵ بر یک باخت.وی برای ادامه کار در گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن این حریف فنلاندی باشد.
­