جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 25 شهريور 1397     
"کبیر" رئیس هیئت بسکتبال گلستان شد

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال به عنوان رئیس جدید هیئت استان گلستان انتخاب شد.

 انتخابات ریاست هیئت بسکتبال استان گلستان امروز در حالی برگزار شد که پیش از این انتخابات، حواشی زیادی به دلیل کنار گذاشتن نماینده مربیان و رئیس هیئت بسکتبال گرگان به وجود آمده بود.

در این انتخابات اسدالله کبیر و محمد ابراهیم جرجانی رقابت داشتند که کبیر با کسب ۱۱ رأی به عنوان رئیس جدید هیئت استان انتخاب شد. جرجانی پنج رأی به دست آورد و یک نفر از اعضا مجمع، رأی سفید داد.

فرهاد زحمتکش یکی دیگر از کاندیدا‌های این انتخابات بود که به نفع اسدالله کبیر انصراف داد. همچنین احمد سردارزاده یکی دیگر از کاندیدا‌های انتخابات ریاست هیئت گلستان هم در روز‌های قبل از حضور در این انتخابات کناره گیری کرده بود.

از مهمترین حاشیه‌های انتخابات، تغییر نماینده مربیان در مجمع انتخابی بود. حمیدرضا کلاسنگیانی سرمربی تیم شهرداری گرگان از سوي اداره کل ورزش و جوانان گلستان به عنوان نماینده مربیان مرد انتخاب شده بود؛ اما پس از ارسال فهرست اعضا مجمع به فدراسیون، محمدمهدی ایزدپناه را جایگزین او کرده بودند. این در حالی است که ایزدپناه در دو سال گذشته، فعالیتی به عنوان مربی در گرگان نداشته است.

همچنین رسانه‌های شهر گرگان از حذف هیئت گرگان در فهرست مجمع انتخاباتی خبر دادند. ریاست این هیئت را هم کلاسنگیانی برعهده دارد که مدتی قبل در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان غرب آسیا از حذف یک بازیکن گرگانی به شدت انتقاد کرده بود.

در حالی گرگان به عنوان مرکز استان گلستان در فهرست مجمع انتخاباتی قرار نگرفت که پنج هیئت شهر‌های رامیان، کردکوی، کلاله، گنبد کاووس و بندر ترکمن به عنوان هیئت‌های عضو مجمع معرفی شدند.
 
انتخابات ریاست هیئت بسکتبال گلستان با حضور رامین طباطبایی رئیس فدراسیون برگزار شد.