جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 21 مرداد 1397     
کمک ۶۸ میلیارد تومانی وزارت ورزش به فدراسیون‌ها

به گزارش صنعت نیوز، فرامرزیان گفت: از ابتدای امسال تاکنون وزارت ورزش ۶۸ میلیارد تومان در قالب کمک به برنامه‌های فدراسیون‌های ورزشی برای بازی‌های آسیایی پرداخت کرده است.

 ژاله فرامرزیان گفت: خوشبختانه با تدابیر وزیر ورزش و برنامه ریزی‌های صورت گرفته توسط این معاونت و همراهی سایر بخش‌ها و مجموعه مدیریتی وزارتخانه و حمایت‌های دولت، از ابتدای امسال تاکنون وزارت ورزش و جوانان ۶۸ میلیارد تومان در قالب کمک به برنامه‌های فدراسیون‌های ورزشی از جمله برای آماده سازی تیم‌ها و اردو‌های تدارکاتی آن‌ها جهت بازی‌های آسیایی پرداخت کرده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در آستانه بازی‌های آسیایی در شرایط اطمینان بخشی به لحاظ مالی هستیم و ان شاءالله مطابق پیش بینی و قولی که به فدراسیون‌ها داده ام تا اول شهریور هم ۱۵ میلیارد تومان دیگر در قالب کمک‌های وزارت ورزش و جوانان به آن‌ها پرداخت می‌شود.
فرامرزیان افزود: خوشبختانه با کمک دولت و پیگیری‌های سلطانی فر، نخستین پرداخت هیئت‌های ورزشی از محل ۲۷ صدم درصد در همین هفته واریز خواهد شد.
وی گفت: پرداخت به هیئت‌ها حدود ۵ میلیارد خواهد بود و مبنای ما فهرست و معرفی هیئت‌ها از سوی فدراسیون‌های ورزشی است و سرعت عمل بیشتر در این مورد بستگی به هماهنگی فدراسیون‌ها با وزارتخانه دارد.