جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 17 مرداد 1397     
استقلال در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست باشگاه استقلال می گوید که هواداران در روز جمعه نقش کلیدی خواهند داشت.

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال گفت: مقایسه عملکرد تیم در دو هفته گذشته به گواه همه کارشناسان و هواداران نشان می دهد که استقلال در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد و بازی به بازی بهتر شده است. همین روند رو به رشد در کنار اضافه شدن بازیکنان جدید، باعث شده تا تیم شرایط خوبی پیدا کرده و همه آماده ایم تا در کنار یکدیگر روز جمعه در ورزشگاه از یک فوتبال زیبا و جوانمردانه لذت ببریم.

وی ادامه داد: بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا استقلال به بهترین شرایط مورد نظر برسد. یقین دارم با ادامه این روند می توانیم در هفته سوم به اولین برد خود در لیگ هجدهم دست پیدا کنیم اما برای رسیدن به این هدف حضور یار دوازدهم استقلال بسیار مهم و ضروری است زیرا با حضور و حمایت هواداران است که بازیکنان می توانند دارای قدرت و انگیزه ای مضاعف شوند.

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه اظهار داشت: هواداران عزیز استقلال کلید اصلی یک نمایش زیبا در روز جمعه هستند. آنها می توانند با پر کردن ورزشگاه به تیم محبوب خود کمک کنند تا سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند. استقلال برای موفق شدن در دیدار روز جمعه به انرژی مثبت هواداران خود نیاز دارد و این انرژی مثبت باید از داخل و خارج ورزشگاه از همین حالا تا سوت پایان مسابقه به بازیکنان تزریق شود.

فتحی در ادامه صحبت های خود بیان کرد: درخواست من از هواداران محترم استقلال این است که فقط به حمایت و تشویق تیم محبوب خود بپردازند و یک بار دیگر فرهنگ غنی و پربار ایرانی و استقلالی را نشان دهند. استقلال و تراکتور از تیم های خوب و پر هوادار فوتبال ایران هستند و می توانند روز جمعه پدید آورنده یک بازی جذاب و تماشایی باشند. صاحبان اصلی استقلال هواداران هستند و نقش آنها در ایجاد آرامش در ورزشگاه و افزایش انگیزه و انرژی برای تیم بر هیچکس پوشیده نیست.