جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 13 خرداد 1397     
تیم ملی شنا جانبازان و معلولان ایران عازم آلمان شد

 

به گزارش صنعت نیوز، ملی پوشان تیم شنا جانبازان و معلولان کشورمان صبح امروز تهران را برای شرکت در رقابت های بین المللی شنا به مقصد آلمان ترک کردند.

 تیم ایران متشکل از شاهین ایزدیار از خراسان رضوی، پژمان عطایی و مصطفی جلیلی از تهران، به سرپرستی محمد حسین اقبالی، عازم این مسابقات شده است.

با توجه به تغییراتی که در سال ۲۰۱۸ در کلاس بندی رشته ی شنا ایجاد شده است، لازم بود تا ورزشکارانی که در بازی های پاراآسیایی جاکارتا شانس مدال دارند، برای تایید کلاس بندی، به این مسابقات اعزام شوند و از آنجا که تنها سه سهمیه به ایران برای شرکت در این مسابقات تعلق گرفته بود، سه اولویت اول به این ملی پوشان اختصاص یافت.

به غیر از شاهین ایزدیار که تجربه حضور در مسابقات برون مرزی و بازی های پارالمپیک و پاراآسیایی را دارد، دو ملی پوش دیگر اولین رویداد برون مرزی خود را تجربه می کنند و پیش از مسابقات، کلاس بندی بین المللی آنها نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

مسابقات بین المللی شنا معلولین ۱۷ تا ۲۰ خرداد به میزبانی شهر برلین برپا می شود و فرصت خوبی است تا نمایندگان کشورمان در یک رویداد تدارکاتی که با حضور بهترین شناگران دنیا برگزار می شود، حضور یابند.