جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 24 ارديبهشت 1397     
افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کیسه خون در ایران

خبرگزاری میزان: پیش از ظهر امروز بزرگترین کارخانه تولید کیسه خافتتاح کارخانهن با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ایران افتتاح شد.

وزیر بهداشت در مراسم افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کیسه خون در خاورمیانه گفت: کارخانه تولید کیسه خون با همکاری و سرمایه گذاری یک شرکت فرانسوی ساخته شده که با تولید سالانه ده میلیون کیسه خون برای ۴۰۰ متخصص ایرانی و ۵۰ متخصص فرانسوی اشتغال زایی کرده است.

سید حسن قاضی زاده هاشمی در این مراسم در سخنانی اظهار کرد: برنامه ریزی کنونی برای فعالیت این کارخانه تولید ده میلیون کیسه خون در سال است و امیدواریم علاوه بر تامین نیاز‌های داخل بتوانیم با همت کلیه اعضا شروع به صادرات این محصول درمانی در کشور‌های اروپایی و آمریکایی کنیم، چرا که کیسه خون از متقاضیان بسیاری برخوردار است و قطعا از این محصول ایرانی استقبال خوبی به عمل خواهد آمد.

وی بیان داشت: خط تولید کیسه خون از امروز شروع به فعالیت کرده و با تمام قدرت پیش خواهد رفت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد: حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی نیازمند فراهم سازی ابزار‌های لازم است؛ بنابراین راه اندازی کارخانه کیسه خون در ایران به عنوان بزرگترین کارخانه این محصول درمانی در خاورمیانه از اهمیت بسیاری برخوردار است.