جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 23 ارديبهشت 1397     
هفتمی کاراته کا‌های جوان در آسیا

به گزارش صنعت نیوز، تیم کاراته جوانان با کسب ۲ مدال نقره و ۲ برنز از مسابقات قهرمانی آسیا در رده هفتم قرار گرفت.

پیکار‌های کاراته رده سنی جوانان هفدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در "اوکیناوای" ژاپن تیم جوانان ایران تیم با ۲ نقره نوید محمدی و ابوالفضل میرزایی و ۲ برنز علیرضا فرجی و علیرضا حیدری در رده هفتم آسیا قرار گرفت.
در وزن ۵۵-کیلوگرم کومیته، علیرضا حیدری در مبارزه نخست پس از تساوی ۲ به ۲ مقابل "للی شی" از چین در امتیاز "هانتی" برنده میدان شد. در ادامه ۲ بر صفر از "ارسیال محمد" از اندونزی شکست خورد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد. او در این گروه ابتدا سه بر ۲ "دراو پاندی" از هند را برد و در دیدار رده بندی پس از تساوی سه به سه مقابل "بیرجای شریتشای" از نپال با رای داور برنده تاتامی شد و به مدال برنز رسید.
علیرضا فرجی در وزن ۶۱- کیلوگرم، ابتدا ۲ بر صفر "محمد الاسیری" از عربستان را با شکست بدرقه کرد، در ادامه چهار بر یک مقابل "عبدالله حمد" از اردن باخت تا به گروه شانس مجدد راه یابد. او در این گروه ابتدا هشت بر صفر "یائو چو" از چین تایپه را شکست داد و در ادامه سه بر ۲ "حلیم آرلندی" از اندونزی را برد و مدال برنز را از آن خود کرد.
در وزن ۶۸- کیلوگرم، ابوالفضل میرزایی در نخستین دیدار پس از تساوی صفر به صفر مقابل "چانی هورن" از کامبوج با رای داور برنده تاتامی شد و در دومین دیدار چهار بر سه "یودا دی" از اندونزی را شکست داد، سپس ۹ بر صفر "اویو نورلانبک" از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی موفق شد پنج بر صفر "تک لیونگ" از ماکائو را مغلوب کند و فینالیست شود. او در فینال مقابل "منصور باتیرگالی" از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد. در این دیدار حریف قزاقستانی با استفاده از قانون "سنشو" پس از کسب نتیجه پنج به پنج برنده میدان شد.
حسین کابلی در وزن ۷۶- کیلوگرم، ابتدا موفق شد هفت بر پنج "پرابو بارات" از مالزی را شکست دهد، سپس چهار بر یک مغلوب "عاریف فادیلا" از اندونزی شد و با شکست کاراته کای اندونزیایی در مرحله بعد، کابلی هم از دور رقابت‌ها کنار رفت.
نوید محمدی در وزن ۷۶+ کیلوگرم، ابتدا سه بر ۲ علی اسماعیل از اردن را برد، سپس با نتیجه هشت بر صفر "پاندیتا جی ال" از سریلانکا را مغلوب کرد و در ادامه ۶ بر صفر "شاخژوجان بویموخامدوف" از ازبکستان را شکست داد. وی در فینال مقابل "عمر الازمی" از عربستان پنج بر یک مغلوب شد و مدال نقره را گرفت.