جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 9 ارديبهشت 1397     
احتمال دوری سه هفته‌ای ملی پوش بسکتبال

به گزارش صنعت نیوز، ملی پوش بسکتبال که در جریان کاپ سه نفره آسیا آسیب دید، احتمالا سه تا چهار هفته باید دور از میادین باشد.

 محمد جمشیدی یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی بسکتبال پنج نفره برای تقویت تیم سه نفره اعزامی به کاپ آسیا همراه این تیم به چین رفت؛ اما دیروز بعد از کسب ۱۲ امتیاز مقابل اندونزی با شکستگی دنده ادامه مسابقات را از دست داد.

جمشیدی با بازگشت به ایران برای تشخیص دقیقتر شرایط مصدومیت خود به پزشکان مراجعه می‌کند؛ اما در حال حاضر احتمال دوری سه هفته‌ای او از میادین مطرح می‌شود.

انتخاب جمشیدی برای همراهی تیم سه نفره در حالی که تیم ملی پنج نفره نیز بازی‌های آسیایی جاکارتا را در پیش دارد، انتقاداتی را به خصوص بعد از مصدومیت این بازیکن در پی داشت.

جمشیدی با اشاره به جذابیت‌های بسکتبال سه نفره در گفتگو با خبرنگار ما تاکید کرد: کارایی من در بسکتبال پنج نفره بیشتر و اولویتم بازی در آن تیم است. با این وجود تصمیم به حضورم در تیم سه نفره با مدیریت فدراسیون بود.

او ادامه داد: دوست دارم هر جایی که نیاز باشد برای تیم ملی کشورم بازی کنم. وقتی از من می‌خواهند برای تیم ملی بازی کنم، نمی‌توانم نه بگویم.

تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران از فردا با ترکیب مسعود سلیمانی، حامد حسین زاده و محمد ترابی در کاپ آسیا شرکت می‌کند. پسران ایران در آخرین رنکینگ جهانی سه نفره هفتاد و سومند و مسابقات قاره‌ای مانند کاپ آسیا و قهرمانی جهان سه نفره در رنکینگ این بخش بالاترین امتیاز را بعد از تور جهانی دارند.