جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 21 فروردين 1397     
کمرانی: ترکیب تیم ملی تکواندو را فاش نمی‌کنم

به گزارش صنعت نیوز، سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: شاید با ۲ ترکیب جداگانه در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی شرکت کنیم تا ترکیب تیم جاکارتا فاش نشود.

مهرو کمرانی  در خصوص حضوئر تیم ملی تکواندو بانوان در ۲ رقابت آسیایی گفت: ترجیح می‌دهم ترکیب تیم ملی برای بازی‌های آسیایی فاش نشود به همین علت شاید با ارنجی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم، به جاکارتا اعزام نشویم.
وی افزود: تقربا حدود یک سال است که با همین نفرات در اردوی تیم ملی کار می‌کنم و تکواندوکاران اردونشین با شرایط و سیستم تمرینی تیم ملی آشنا شده اند. به خود باوری کامل رسیده اند و می‌توانند در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیا موفق باشند.
سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: بعد از برگزاری چند مرحله رقابت‌های انتخابی، ۱۶ تکواندوکار را برای مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی جاکارتا در اردو‌های تدارکاتی داریم. بعد از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در اوایل خرداد، تکواندوکاران چند روز استراحت می‌کنند و تیم ملی را برای مسابقات جاکارتا آماده می‌کنیم.
وی افزود: در صورت فراهم شدن شرایط تنها تیم بانوان با ۱۲ ورزشکار در تورنمنت یونان شرکت می‌کند. این رقابت‌ها چهارم و پنجم اردیبهشت برگزار می‌شود و احتمالا دوم یا سوم اردیبهشت اعزام می‌شویم.
کمرانی با بیان اینکه تورنمنت یونان یک محک جدی برای تکواندوکاران است، گفت: یک مسابقه جهانی کوچک برای ما محسوب می‌شود، چون اکثر تکواندوکاران برتر اروپا در تورنمنت یونان شرکت می‌کنند و در هر وزن حدود ۸۰ ورزشکار نام نویسی کرده اند.