جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 20 اسفند 1396     
مامیچ: شفر، روح فوتبال آلمانی را به استقلال دمیده است

به گزارش صنعت نیوز،سرمربی العین امارات گفت: می خواهیم از جو استادیوم لذت ببریم و می دانیم ممکن است صدهزار نفر به ورزشگاه بیایند.

 مامیچ سرمربی تیم فوتبال العین در نشست خبری قبل از دیدار این تیم برابر استقلال از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:انتظار بازی سختی را داریم و همه تیم هایی که در این گروه هستند می خواهند از این مرحله صعود کنند.

وی ادامه داد: در بازی اول استقلال کیفیت خوبی به نمایش گذاشت و بازی خوبی ارائه کرد، البته ما هم به تیممان اعتقاد داریم و می دانیم چطور بازی کنیم.می دانیم ورزشگاه پر از تماشاگر است اما با این جو آشنا هستیم. می خواهیم از جو استادیوم لذت ببریم و می دانیم ممکن است صدهزار نفر به ورزشگاه بیایند.

سرمربی العین درخصوص اینکه آیا نگران نیست تیمش به دلیل داشتن بازیکنان یک اخطاره از بازی با الهلال محروم شوند گفت:من اصلا به این موضوع فکر نمی کنم و تنها روی بازی با استقلال تمرکز دارم.

مامیچ در خصوص اینکه چه تغییری در استقلال این فصل دیده است گفت: استقلال نسبت به سال قبل خیلی بهتر شده است و ما به آنها احترام می گذاریم. آقای شفر خیلی خوب به این تیم روح فوتبال آلمانی را دمیده است. می دانیم آنها دربی تهران را هم برده اند. اما العین هم می خواهد که پیروز میدان شود و با مسائل دیگر کاری نداریم.

همچنین تسوکاسا بازیکن ژاپنی العین که در این نشست همراه با مامیچ حضور داشت درباره ترس احتمالی بازیکنان العین ازحضور پرشمار هوادران استقلال گفت: من سه سال قبل در ایران بودم و برای بازی تیم ملی ژاپن با ایران، جو آزادی را تجربه کردم. البته من ذخیره بودم و بازی نکردم. باید بگویم امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم و بتوانیم به خواسته هایمان هم برسیم. بازی در جوهایی که هیجان دارد را تجربه کردم.