جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 23 بهمن 1396     
واکنش کاربران به صحبت‌های دیشب حاتمی‌کیا +تصاویر

باشگاه خبرنگاران جوان: شب گذشته مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد و جوایز مربوط به هر بخش توسط هیئت داوران به برگزیدگان اهدا شد.

زمانی که نام ابراهیم حاتمی کیا به‌عنوان بهترین کارگردانی برای فیلم"به وقت شام" برده شد، روی سن رفت و پس از دریافت جایزه، صحبت‌هایی اعتراض آمیز را پشت تیریبون ایراد کرد.

حاتمی کیا گفت: "من فیلم ساز وابسته و فیلم ساز این نظام هستم. فیلمسازی هستم که افتخار می‌کنم ۳۰ سال است روی این سن می‌آیم و می‌روم و برایم تازه نیست، ولی دلم می‌خواهد از بچه‌های سازمان اوج که باید واژه سربازان گمنام امام زمان را به آن‌ها داد، تشکر کنم.

متاسف می‌شوم از بعضی همکاران می‌شنوم که وقتی نامی مثل سازمان اوج به میان می‌آید از واژه‌هایی استفاده می‌کنند که کم‌کم به آن معنا می‌دهیم. من افتخار می‌کنم فیلمی ساخته‌ام درباره مدافعان حرم و افتخار می‌کنم برای ساخت این فیلم از عزیزی مثل حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم و افتخار می‌کنم به بچه‌های سپاه که امثال بنده را رشد دادند. "

این صحبت‌های حاتمی کیا با واکنش عده زیادی از مردم وکاربران فضای مجازی روبه‌رو شد. در ادامه تعدادی از این واکنش‌ها را مشاهده می‌کنید.