جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 21 بهمن 1396     
محدودیت‌های تردد و توقف در مسیر راهپیمایی

به گزارش صنعت نیوز، پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت‌های تردد و توقف در طول برگزاری راهپیمایی مراسم ۲۲ بهمن را اعلام کرد.(تکمیل می شود...)

محدودیت‌های تردد در معابر منتهی به میدان آزادی به این شرح است: 

الف) محدودیت‌های تردد ساعت ۲۲:۰۰ امشب؛ (مرحله اول)
رینگ داخلی میدان آزادی در ۴ مقطع منتهی به میدان آزادی محدودیت اعمال خواهد شد:
۱- خیابان آزادی در مسیر شرق به غرب از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب
۲- جاده مخصوص غرب به شرق از ابتدای راستگرد مخصوص به آیت اله سعیدی به سمت میدان
۳- بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب
۴- دسترسی رینگ خارجی ضلع جنوب میدان آزادی به رینگ داخل میدان
ب) محدودیت‌های تردد ساعت ۰۶:۰۰ فردا ۲۲/۱۱/۹۶ (مرحله دوم):
۱- طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان انقلاب، در ادامه افزایش به سمت خیابان انقلاب اسلامی از میدان انقلاب تا میدان فردوسی و گسترش محدوده به سمت میدان امام حسین (در صورت نیاز و با نظر فرماندهان) و همچنین طول جاده مخصوص کرج از دوربرگردان تأمین اجتماعی (بعد از پل ستاری) تا میدان آزادی.
۲- طول بزرگراه محمد علی جناح از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی.
۳- طول بزرگراه آیت اله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی.
۴- در همه رمپ و لوپ‌های پل ... مسطح بزرگراه شیخ فضل اله ورودی به بزرگراه محمد علی جناح.
۵- بزرگراه نواب جنوب به شمال از میدان جمهوری تا خیابان آزادی و خیابان توحید در مسیر شمال به جنوب از میدان توحید تا خیابان آزادی به هنگام افزایش تردد راهپیمائی کنندگان.
۶- بزرگراه یادگار امام (ره) از خیابان تیموری تا دوربرگردان ضلع جنوبی به سمت خیابان آزادی.
۷- خیابان حبیب اللهی وخیابان اکبری و بلوار برادران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به جنوب تا خیابان آزادی.
۸- خیابان برادران شهید رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص کرج.
۹- خیابان کارگر در حدفاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز (حرکت‌های خلاف جهت خیابان لبافی نژاد به سمت شمال کنترل شود).
۱۰- طول خیابان فردوسی در حد فاصل خیابان‌های جمهوری تا سمیه (حرکت‌های خلاف جهت در طول خیابان قرنی از خیابان طالقانی و سمیه کنترل شود.
۱۱- طول خیابان ولیعصر در حدفاصل خیابان جمهوری تا طالقانی.
۱۲- مسیر‌های عمود بر خیابان آزادی در ضلع شمالی شامل: خیابان دکتر قریب شمالی، خیابان اسکندری شمالی (از خیابان فرصت شیرازی به سمت خیابان آزادی)، خیابان رودکی شمالی و خیابان خوش شمالی (از خیابان نیایش تا آزادی).
۱۳- مسیر‌های عمود بر خیابان آزادی در ضلع جنوبی شامل: خیابان جمالزاده، خیابان نوفلاح، خیابان زارع و خیابان اوستا و ساسان به سمت خیابان آزادی ـ. خیابان اسکندری جنوبی ـ. خیابان رودکی جنوبی و خوش جنوبی از کلهر به سمت شمال تا خیابان آزادی، خیابان جیحون از بهنود به سمت شمال تا خیابان آزادی.
۱۴- مسیر‌های عمود بر خیابان انقلاب در ضلع شمالی شامل: خیابان استاد نجات اللهی و خیابان حافظ از سمیه به سمت جنوب (بار شمال به جنوب حافظ از ابتدای پل به سمت روی پل هدایت خواهد شد)، خیابان فلسطین، وصال شیرازی و خیابان قدس از طالقانی به سمت جنوب و خیابان ۱۶ آذر از بلوار کشاورز و پورسینا.
۱۵- مسیر‌های عمود بر خیابان انقلاب در ضلع جنوبی شامل: خیابان خارک از استاد شهریار، خیابان ابوریحان، خیابان رازی، خیابان دانشگاه ـ. خیابان ۱۲ فروردین ـ. خیابان منیری جاوید از دکتر لبافی نژاد به سمت شمال تا خیابان انقلاب.

** محدوده‌های ممنوعیت توقف و پاکسازی معابر:
۱- طول بزرگراه جناح از میدان آزادی تا فلکه دوم صادقیه در هر دو مسیر.
۲- طول جاده مخصوص از میدان آزادی تا پل اکباتان در هر دو مسیر.
۳- طول بزرگراه آیت اله سعیدی از میدان آزادی تا میدان فتح در هر دو مسیر.
۴- طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان فردوسی و در ادامه تا میدان امام حسین (ع) در هر دو مسیر.

خدمت رسانی ویژه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
محدودیت‌های تردد و توقف در طول برگزاری راهپیمایی مراسم ۲۲ بهمنشرکت واحد اتوبوسرانی تهران فردا از ساعت ۷:۳۰ صبح از نقاط مختلف شهر اقدام به انتقال شهروندان به مبادی ورودی مسیر راهپیمایی خواهد کرد.
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران فردا از ساعت ۷:۳۰ صبح از میادین، پایانه‌ها، شهرک‌های مشروحه و همچنین پایگاه‌های بسیج و مساجد تحت پوشش ستاد نماز جمعه، اقدام به انتقال شهروندان به مبادی ورودی مسیر راهپیمائی خواهد کرد.
مکان های خدمات رسانی به این شرح است :
سامانه یک : میادین انقلاب اسلای - فردوسی - امام حسین (ع) - خاقانی- چهارراه تهرانپارس- نبوت - کلاهدوز
سامانه دو: میادین شمشیری- رازی - محمدیه - قیام - خراسان- شوش- پایانه خاوران
سامانه سه: میادین رسالت- هفتم تیر - نوبنیاد- تهرانپارس- چهارراه اشراق- لویزان- شهرک شهید محلاتی
سامانه چهار: میدان راه آهن- ابوذر- نازی آباد- خزانه بخارایی - تجریش - ونک
سامانه پنج: پایانه آزادگان - صادقیه - پونک - اشرفی اصفهانی - سیمون بولیوار - دانشگاه علوم و تحقیقات - کن - شهران - شهرزیبا - جنت آباد - دهکده المپیک - شهرک شهید باقری - هوانیروز - شهرآرا - شهرک ولیعصر(عج) - یافت آباد - فردوس - شادآباد - تهرانسر - خلیج فارس
سامانه شش: سیزده آبان - دولت آباد -خانی آبادنو
پس از پایان مراسم ، ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در اطراف خیابان های منتهی به میدان آزادی مستقر می شود و شرکت کنندگان محترم را به مبادی اولیه برگشت خواهد داد.

تمهیدات هواناجا برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن
فرمانده هواناجا از آماده باش خلبانان، تکنسین‌ها و کارکنان این یگان همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت:: تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن پیش بینی شده است.
سردار علی مستاجران با تبریک فرارسیدن ایام الله مبارک فجر، از آماده باش هواناجا در راستای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به واسطه تنوع و گستردگی ماموریت ها، همواره به نوعی در" آماده باش" برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی است.
وی افزود: همزمان با آغاز ایام الله فجر فرماندهی هواپیمایی نیروی انتظامی با آمادگی کامل در اجرای ماموریت هایی، چون تامین امنیت، ترابری، گلباران مرقد مطهر امام راحل، گلزار شهدا و ... ایفای نقش کرده است و این ماموریت‌ها تا پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
فرمانده هواناجا با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم را که، ولی نعمتان ما هستند، قدر می‌دانیم، بیان کرد: همزمان با برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن؛ خلبانان، تکنسین و کارکنان هواناجا در آماده باش کامل هستند و تمهیدات لازم پیش بینی شده است.
سردار مستاجران اشاره کرد: بالگرد‌هایی در تهران و سایر استان‌ها، برای ماموریت هایی، چون انتظام بخشی و مدیریت هوایی ترافیک، ترابری، گلباران مسیر راهپیمایی و ... پیش بینی شده است، همچنین بالگرد‌هایی برای تصویربرداری از مراسم راهپیمایی در اختیار رسانه ملی است.
این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، از برخی بالگرد‌ها در راستای نمایش " چتر بازی " استفاده خواهد شد.
وی اضافه کرد: همواره تلاشمان ارائه مطلوب‌ترین خدمات به مردم عزیز و شهید پرور ایران اسلامی است و تلاش کردیم علاوه بر ماموریت‌های متداول، در برهه هایی، چون وقوع زلزله، سیل، یا وقوع تصادفات جاده‌ای و ... از امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌های موجود در هواناجا بیشترین و بهترین بهره را ببریم.
فرمانده هواناجا خاطرنشان کرد: به عنوان برادر کوچک‌تر و خادم ملت شهید پرور، همگان به ویژه کارکنان ولایی و سخت کوش نیروی انتظامی را برای حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت می‌کنم چرا که در اعلام پشتیبانی از نظام و انقلاب اسلامی؛ حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین وعده گاه است و بنا به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری" به حول و قوه الهی،۲۲ بهمن امسال از آن بهمن‌های تماشایی خواهد بود ".
سردار مستاجران با بیان اینکه تلاش می‌کنیم اقدامات ما مورد رضایت خداوند متعال، فرماندهی معظم کل قوا، فرمانده نیروی انتظامی و مردم عزیز باشد، گفت:: قطعا مردم عزیز با حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخ یاوه گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب را خواهند داد.