جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 16 بهمن 1396     
معرفی صنایع‌دستی ایران در نمایشگاه بین‌المللی هدایای ژاپن

به گزارش صنعت نیوز، هنر‌های سنتی، صنایع‌دستی و سوغات ایران از ۱۸ تا ۲۰ بهمن در نمایشگاه بین‌المللی هدایای توکیو ۲۰۱۸ معرفی می‌شود.

 در چهل و دومین دوره از بزرگ‌ترین نمایشگاه هدایای توکیو (TOKYO INTERNATIONAL GIFT SHOW) که به مدت ۳ روز در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی TOKYO BIG SIGHT برگزار می‌شود، هنرمندان صنایع دستی ایران برای نخستین بار حضور دارند و به معرفی محصولات و دست سازه‌های هنری خود می‌پردازند.

در غرفه جمهوری اسلامی ایران ۱۰ هنرمند از استان‌های کرمان، همدان، تهران، خراسان جنوبی، زنجان و آذربایجان شرقی حضور خواهند داشت.

این هنرمندان تولیدات هنری سفال، سرامیک، پته دوزی، چرم، دست‌بافته ها‌ی داری، مینیاتور، ملیله‌کاری، سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، چاپ باتیک را معرفی و برای نمایش فرهنگ غنی ایرانی و یافتن شرکای تجاری از کشور‌های مختلف، تلاش خواهند کرد.

نمایشگاه بین‌المللی هدایای توکیو که از آن به عنوان بهترین دروازه ورود به بازار هدیه ژاپن یاد می‌شود، در این دوره از برگزاری، علاوه بر ایران، میزبان هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع دستی کشور‌های ایتالیا، استرالیا، هلند، تایوان، چین، آلمان، نپال، آمریکا، ویتنام، هنگ کنگ، لیتوانی و کره خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی هدایای توکیو یا «GIFT SHOW» با عنوان «زندگی و طراحی» و شعار «زندگی شادتر با طراحی بهتر»، به نمایش و عرضه اسباب بازی، نوشت افزار، گواهینامه، مد، زیبایی و صنایع دستی کشور‌های مختلف اختصاص دارد.