جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 9 دی 1396     
دومین رالی بزرگ خانوادگی برگزار می شود

 

به گزارش صنعت نیوز ، کمیته رالی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در نظر دارد دومین رالی فرهنگی، ورزشی و خانوادگی را به مناسبت دهه مبارک فجر بهمن در سطح شهر تهران برگزار کند.

سینا سعیدی مسئول کمیته رالی با اعلام این خبر گفت: در حال برنامه ریزی و هماهنگی با عوامل انتظامی و سایر ارگانهای استان تهران هستیم تا بتوانیم تاریخ دقیق انجام این رالی را مشخص و بهترین شرایط را برای برگزاری این رویداد فرهنگی فراهم کنیم تا همه علاقمندان و خانواده ها بتوانند در این مسابقه خانوادگی شرکت کنند.

سعیدی افزود: یکی از اهداف فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی فرهنگ سازی در جهت ارتقای دانش رانندگی و رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی است و این مهم با همکاری کمیته آموزش و کمیته فرهنگی فدراسیون در تعامل با سایر کمیته ها از جمله رالی در حال پیگیری است.

وی در خصوص نحوه ثبت نام اظهار داشت: علاقمندان حداکثر تا پایان وقت اداری 96/10/30 فرصت دارند برای شرکت در این رویداد فرهنگی ورزشی اعلام آمادگی نمایند، حداقل شرایط برای شرکت در این مسابقه فرهنگی ورزشی ارائه کارت ملی، گواهینامه رانندگی، کارت خودرو و بیمه شخص ثالث خودور، شناسنامه و کارت ملی همراه یا همراهان می باشد و سایر شرایط نیز به زودی از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: