جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 5 دی 1396     
سرمربي تيم ملي هندبال:
براي جهاني شدن پله پله پيش مي رويم

به گزارش صنعت نیوز ، ماچک گفت: براي اين که بتوانيم در اين دوره از رقابت هاي قهرماني آسيا جواز رقابت هاي جهاني را به دست آوريم بايد پله پله پيش برويم.

سرمربي تيم ملي هندبال گفت: براي جهاني شدن پله پله پيش مي رويمسرمربي تيم ملي هندبال ايران افزود: از مسئولان باشگاه هاي داخلي و خارجي که براي حضور ملي پوشان در اردوهاي تدارکاتي با ما همکاري کردند نهايت تشکر و قدرداني را دارم. از آن جا که تيم ملي در رقابت هاي قهرماني آسيا بازي هاي حساسي را در پيش داريم بايد بازيکنان حدود يک ماه در کنار هم تمرينات آماده سازي را برگزار مي کردند.

ماچک گفت: خوشبختانه مسئولان باشگاه هاي خارجي و داخلي نهايت همکاري را در خصوص در اختيار قرار دادن بازيکنان با ما داشتند و توانستيم تمرينات آماده سازي را طبق برنامه آغاز و دنبال کنيم البته در اين بين افشين صادقي و سجاد ندري به خطر مشکلات خروجي نمي توانند ما را در اسلووني همراهي کنند اما در اردوي قطر به تيم ملحق خواهند شد.

سرمربي تيم ملي هندبال ايران در ادامه يادآور شد: از آن جا که هز کدام از ملي پوشان در رقابت هاي ليگ برتر حضور داشتند و درگير بازي هاي هفتگي خود بودند از نظر بدني در شرايط ايده آل و آماده اي هستند و فقط نياز به انجام چند ديدار تدارکاتي براي رسيدن به هماهنگي لازم و ايده آل است که خوشبختانه شرايط آن در اسلووني و قطر فراهم شده است،? مي توانيم به خوبي در اين بازي ها نقاط ضعف و قوت تيم را شناسايي کنيم و برنامه ريزي دقيق تري را براي رفع نقاط ضعف فني در نظر خواهيم گرفت و در تمرينات چند روزه تهران هم کار بدنسازي را به خوبي انجام داديم تا شرايط آمادگي جسماني آن ها به وضعيت ايده آل برسند.

ماچک به تازگي به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شده است، وي در پاسخ به اين سوال که با وجود نبودن در ايران چگونه دست به انتخاب ملي پوشان زده است؟ گفت: پايه اصلي نفرات دعوت شده را اعضاي تيم ملي سابق را تشکيل مي دهند چرا که من سال ها در ايران حضور داشتم به خوبي با عملکرد هندباليست هاي اين کشور آشنا هستم. در اين بين حدود 4 بازيکن بودند که براي نخستين بار به اردوها دعوت شده اند و در تمرينات حضور دارند، برخي بازيکنان مثل اميد چناري به علت مصدوميت نتوانست تيم را در اين اردو همراهي کند.

صعود به رقابت هاي جام جهاني 2019 مهمترين هدف است، سرمربي تيم ملي هندبال ضمن اعلام اين مطلب افزود: در مرحله نخست اين رقابت ها در گروه سه با تيم هاي ژاپن و عراق هم گروه هستيم براي رسيدن به هدف نهايي بايد پله پله پيش برويم با توجه به اين مساله ابتدا به فکر صعود از مرحله نخست هستيم و بعد به فکر ديگر حريفان خواهيم بود تا در نهايت روي سکو برويم و به جام جهاني صعود کنيم.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: