جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 5 دی 1396     
انتخابات فدراسیون والیبال؛
محمودی: با آبرویم بازی کنند افشاگری می کنم/تایید شدم!

به گزارش صنعت نیوز ، کاندیدای پست ریاست فدراسیون والیبال گفت: طبق قانون صلاحیتم برای حضور در مجمع انتخاباتی به عنوان نامزد تایید شده است.

بهنام محمودی افزود: طبق قانون وزارت اطلاعات اگر جواب استعلام کاندیدایی ظرف 40 روز از آغاز زمان پیگیری مکتوب اعلام نشود به طور خودکار پاسخ آن مثبت است و می تواند در انتخابات به عنوان نامزد حضور داشته باشد این اتفاق برای فروزان دیگر کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون هم افتاده است.

وی افزود: متاسفانه برخی ها نمی خواهند من به عنوان کاندیدا در مجمع حضور داشته باشند در صورتی که این کار کاملا غیر اخلاقی است، با پیگیری هایی که انجام داده ام امروز عصر یا فردا صبح تاییدیه ام مکتوب اعلام خواهد شد و در روز انتخابات با قدرت حضور پیدا خواهم کرد.

کاندیدای پست ریاست فدراسیون والیبال در خصوص مصاحبه هایی که مبنی بر افشاگری کرده بود، گفت: من عضوی از خانواده بزرگ والیبال هستم به هیچ عنوان آبروی خانواده ام را نخواهم برد و آن ها را به چالش نمی کشم اما اگر افراد بخواهند با آبرویم بازی کنند قطعاً از طریق سازمان بازرسی کل کشور پیگیر ماجرا خواهم شد.

محمودی در پاسخ به این سوال که اگر در روز انتخابات موفق به کسب ا کثریت آراء نشدید؟ واکنش شما چه خواهد بود؟ اظهارداشت: امیدوارم شایسته ترین فرد به عنوان رئیس انتخاب شود اگر اکثریت آراء را نیاوردم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد اما ما ورزشی ها برای رسیدن به برد از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم امیدوارم به قول ورزشکاران در این مسیر کسی برق سالن را خاموش نکند و یا کف سالن آب نریزد چون این به معنای دخالت در کار و غیر ورزشی است.

وی در خاتمه گفت: وزارت ورزش و جوانان خانه ما ورزشکاران است، توقع من از مسئولان و دست اندرکاران در این مجموعه این است که از شان و شخصیت ورزشکاران دفاع کند.

مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال پجشنبه 7 دی برگزار می شود.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: