جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 3 آبان 1396     
اختصاص 4 میلیارد تومان برای توسعه ورزش دهگلان

به گزارش صنعت نیوز ، فرماندار دهگلان ازاختصاص بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فضاهای ورزشی دهگلان خبر داد.

فرماندار دهگلان در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی شهرستان دهگلان گفت: با اعتباردرنظرگرفته شده سال آینده سال توسعه ورزش و پایان طرح‌های نیمه تمام خواهدبود.
نظری شاخص سرانه فضای ورزشی در دهگلان را پایین‌تر از میانگین استانی عنوان کرد و افزود: میانگین فضای ورزشی در دهگلان ۲.۶ مترمربع است.
رئیس اداره ورزش و جوانان دهگلان هم در این جلسه گفت: در شهرستان دهگلان ۲۲ هیئت ورزشی به تعداد ۲ هزار و ۹۵ ورزشکار بیمه شده وسازمان یافته وجود دارد.
جلیل شکوری با اشاره به پیشرفت پروژه‌های عمرانی ورزش و جوانان دهگلان افزود:در سال ۹۵ ده هزار متر مربع به سرانه ورزشی دهگلان اضافه شده است.
وی گفت: در شهر بلبان آباد سرانه فضای ورزشی وجود ندارد وبرای حل این مشکل مبلغ ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که در صورت تملک زمین در کمترین زمان ممکن این پروژه آماده بهره برداری می‌شود.
وی با اشاره به زمین چمن فوتبال دهگلان گفت: این چمن ورزشی که بعد از چند سال به صورت نیمه کاره بوده برای تکمیل آن مبلغ یک میلیارد تومان اختصاص یافته در پاییز ۹۷ آماده بهر برداری می‌باشد.
شکوری توجه به کمبود مکان ورزشی بانوان را از اولویت‌های این اداره دانست وگفت: برای تکمیل فنداسیون سالن ورزشی چند منظوره بانوان مبلغ یک میلیارد تومان از محل اعتبار محلی برای آن درنظر گرفته شده است.
وی با اشاره به حل مشکل چمن ورزشی دهستان قروچای گفت: دهستان قروچای دراستان تنها دهستانی است که چمن ورزشی دارد و برای حل مشکل آبیاری آن مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای حفر چاه اختصاص یافته است.
استاندارد سرانه ورزشی در دنیا به ازای هر نفر ۷ متر در ایران به ازای هر نفر ۷۰ سانتیمتر در کردستان به ازای هر نفر ۳۰ سانتیمتر ودر دهگلان کمتر از ۳۰ سانتیمتر است.
در پایان از قهرمانان ورزشی شهرستان دهگلان تجلیل شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: