جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 12 مهر 1396     
سیاست‌های جدید وام‌ مسکن هفته آینده اعلام می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام جزئیات سیاست‌های جدید وام مسکن در هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن خبر داد.

با تاکید بر برگزاری هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن با حضور وزیر راه وشهرسازی، شهردار تهران و مدیر عامل بانک مسکن از اعلام جزئیات سیاست‌های جدید اعطای وام مسکن در هفته آینده در این همایش خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تامین مالی مسکن یکی از مهمترین میزگردهای تخصصی همایش سیاست‌های توسعه مسکن است و با حضور مدیران بانک مسکن در این همایش، سیاست‌های نوین اعطای وام مسکن اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این همایش در روزهای 18 و 19 مهر در سالن‌همایش‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، هدف از برگزاری آن را اصلاح سیاست‌ها دانست و گفت: برگزاری این همایش فرصتی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌‌‌های مرتبط با حوزه مسکن در محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

مظاهریان بیان کرد : همایش سیاست‌های توسعه مسکن که تاکنون 16 دوره آن برگزار شده، تلاشی است تا دولت ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با مسکن در محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اظهار امیدواری نسبت به جمع‌بندی در خصوص نظام تامین مالی و مسکن اقشار کم‌درآمد، یادآور شد: سیاست زمین، شهرسازی، اقتصادشهر و بازار مسکن در میزگردهای تخصصی در همایش دو روزه سیاست‌های توسعه مسکن با حضور نمایندگان بخش خصوصی بررسی و جمع‌بندی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه این همایش با پیش‌فرض اصلاح سیاست‌ها برگزار می‌شود، بیان کرد : هدف اصلی این همایش اصلاح و تدوین سیاست‌های دولت در محیط کاملا آزاد و تخصصی است. به همین دلیل پیش‌بینی شده است بخش خصوصی در همه میزگردها باشد و گفتگو درباره مسائل بخش مسکن شکل گیرد.

بازار مسکن نیز یکی دیگر از محورهای این همایش است که برای اولین‌بار با حضور نمایندگان بخش خصوصی، مدیران دولتی و استادان دانشگاه به تحلیل وضعیت کنونی و آتی بازار مسکن خواهیم پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی از حضور شهردار و معاونان شهرداری در هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن خبر داد و گفت: امسال شاهد حمایت شهرداری از این همایش و حتی حضور شهردار در مراسم افتتاحیه خواهیم بود.

هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن روزهای 18 و 19 مهر در مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: