جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 13 شهريور 1396     
برگزاری چهارمین دوره مسابقات بین المللی تنیس با ویلچر

به گزارش صنعت نیوز، دبیر انجمن تنیس با ویلچر از برگزاری چهارمین دوره رقابت های بین المللی تنیس با ویلچر – ایران‏، اوپن یک و دو خبر داد.

حسین ابراهیمی گفت: این مسابقات که با نام فیوچرز معروف است در سرتاسر دنیا برگزار می شود و هر کشور می تواند با کمک حامیان مالی آن را برپا کند.

 

وی افزود: مسابقات با نام ایران اوپن یک و دو در دو هفته برگزار می شود و این اقدام از این رو صورت گرفته که ورزشکاران با صرف هزینه کمتر در دو هفته متوالی در دو جدول جداگانه به رقابت پرداخته و امتیازات هر هرهفته را به نام خود ثبت کنند.

 

دبیر انجمن تنیس باویلچر گفت: این مسابقات به صورت متوالی 14 تا 22 شهریور با حمایت سازمان ورزش شهرداری تبریز که از حامیان خوب تنیس با ویلچر کشورمان نیز هست و نیز به همت هیات آذربایجان شرقی و با نظارت انجمن تنیس با ویلچر فدراسیون در زمین های سهند تبریز برگزار خواهد شد و بازیکنانی از ایران و عراق در آن حضور دارند.

 

وی گفت: نزدیک به 30 نفر در گروه آزاد و 6 نفر در گروه جوانان در دو بخش انفرادی و دوبل با هم به رقابت خواهند پرداخت و جدول هفته اول با هفته دوم تفاوت دارد و امتیازات جداگانه لحاظ می شود و این اقدام به منظور جلوگیری از صرف هزینه های بیشتر برای بازیکنان پیش بینی شده است.

 

ابراهیمی تصریح کرد: مسابقات فیوچرز در تمام دنیا و به صورت هفتگی برگزار می شود و هر ورزشکار با امتیازاتی که بدست می آورد می تواند مجوز حضور در مسابقات آسیایی، پارا آسیایی و جهانی را کسب کند.

 

دبیر انجمن تنیس با ویلچر ادامه داد: از سوی سازمان ورزش شهرداری تبریز به ورزشکاران برتر این مسابقات جوایز نقدی اهدا می شود و امیدواریم بتوانیم با برگزاری هر چه بیشتر این رقابت ها در طول سال زمینه ساز گسترش و توسعه این رشته در کشورمان باشیم.

 

جواد عبداله زاده، دبیر هیات آذربایجان شرقی، مدیریت برگزاری این مسابقات را بر عهده دارد، مسیح صلاح، داور نشان سفید بین المللی، سرداور این رقابت ها است و امیر حسین ابراهیمی نیز به عنوان مدیر فنی بر روند برگزاری مسابقات نظارت دارد.