جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 13 شهريور 1396     
راه اندازی 7 مسیر اتوبوسی و مناسب سازی 74 دستگاه اتوبوس برای آغاز سال تحصیلی

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران تعداد اتوبوس های فعال در این شهر را 6500دستگاه عنوان کرد و افزود: در سال گذشته 500دستگاه اتوبوس فرسوده نوسازی شده است.

پیمان سنندجی اظهار داشت: در شهر تهران 3هزار دستگاه اتوبوس فرسوده وجود دارد.

وی همچنین از تعمیرات دوره ای با توجه  به مدل اتوبوس و نوع فرسودگی آن خبر داد و افزود:از مردادماه  سال جاری 30دستگاه اتوبوس توسط بخش خصوصی وارد حوزه شهری شده اند و امید می رود تا آغاز سال تحصیلی جدید 50دستگاه اتوبوس دیگر نیز به حمل و نقل شهری اضافه شوند.

سنندجی همچنین ارائه برنامه زمانبندی جدید با توجه به افزایش تقاضای سفر در مهرماه را اشتغال حداکثری ناوگان و لغو مرخصی های غیر ضروری،استقرار عوامل نظارتی در مکان های پر مسافر را اعلام کرد و افزود: اعلام موارد ترافیکی و مشکلات راهبردی در سطح شبکه خطوط به مرکز کنترل ترافیک،نظافت کلیه اتوبوسها و مینی بوسهای تحت پوشش،شناسایی کامل مراکز فرهنگی(دبستان، دبیرستان، دانشگاه، آموزشگاه و ...) به تفکیک تعداد مدارس تحت پوشش هر سامانه و هماهنگی با مسئولان مراکز آموزشی جهت اعزام اتوبوس همزمان با تعطیلی و ارائه خدمات مطلوبتر،هماهنگی در خصوص فعال نمودن کلیه باجه های فروش کارت بلیط و بهره برداری از 35 دستگاه اتوبوس برقی بازسازی شده، همزمان با بازگشائی مدارس در دست اجرا است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران همچنین خدمات  ارائه شده توسط سامانه جانبازان و معلولین را ارایه  سرویس رسانی به 60 مدرسه استثنایی،سرویس رسانی به جانبازان و معلولین با خودرو ون بصورت روزانه و یا از طریق درخواست پیامکی 6305 عنوان کرد و افزود: تعداد جابجایی مسافر 21 خط اتوبوسی برابر 38هزار و چهارصد نفر که در مهر ماه به علت بازگشایی مدارس استثنایی افزایش و تعداد جابجایی ماهانه از طریق خودرو ون برابر 18 هزار مسافر  درمرداد ماه سال جاری بوده است.

سنندجی راه اندازی 7 مسیر اتوبوسی در مهرماه و مناسب سازی74 دستگاه اتوبوس و 62 دستگاه ون را از اقدامات صورت گرفته قبل از بازگشای مدارس عنوان کرد.

وی همچنین در خصوص برگزاری مسابقه فوتبال بین تيم هاي ملي ايران – سوريه که  در روز سه شنبه  14شهریور 1396 در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد،گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اختصاص تعداد 100 دستگاه اتوبوس، تماشاگران  را از استاديوم آزادي به پايانه آزادي منتقل مي نمايد.